Jump to content

nu merge incalzirea cum trebuie!


reva
 Share

Postare recomandată

W/e asta am fost pe Cheile Nerei si la intoarcere era un pic cam frig pe afara. Astept sa se incalzeasca motorul sa bage caldura. Se incalzeste dar caldura kanci. Opresc sa ma uit la motor si constat ca nu mai am apa in vas si un furtun fisurat langa pompa de apa.

No fain, am zis. Al 2-lea drum in afara localitatii cu masina, in mijlocul muntilor, fara semnal pe mobil, etc etc

Cu chiu cu vai am reusit sa-l peticesc cu un colier luat de pe un furtun de aer, am bagat apa chioara (mare noroc ca aveam 3 sticle cu apa in portbagaj) si am ajuns pana la urma in TM, cu opriri din 30 in 30 de km si verif/completat nivelul.

In mod ciudat pe bord nu mi s-a aprins indicatorul de lipsa apa, desi borcanu era cam gol. Ar fi trebuit sa clipeasca ledul ala. O sa incerc sa verif si senzorul ala din borcan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai urcat pe "chei"?

Unde ti-ai lasat masina? Sau ce traseu ai facut?

in mijlocul muntilor, fara semnal pe mobil, etc etc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina am lasat-o in parcare la www.cheilenerei.ro. Il cunosc pe patron. :salut: De fapt am contribuit nitzel la site-ul ala si am fost sa-i facem niste poze pt site.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faine pozele. Imi trezesc amintiri..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!