Jump to content

Nou pe VWForum!


Bluey

Postare recomandată

Este si angel-eyes.Sunt ceva mai groase decat ale lui Cipos si efectul este mai evident pentru ca farul este negru in afara oglinzii proiectorului.

Cat despre poze...

Daca aveti o masina care credeti ca da bine in poze trimiteti-mi o poza cu ea si eu il intreb pe fotograf :wub:.

Nu depinde de mine.

Revenind la masina mea.Duminica am schimbat difuzoarele din usi cu unele mai solide.Sper sa apuc sa le pun si amplificatorul in w-e care vine.Revin cu poze.

Link către comentariu

dau ff bine sunt impersionat :)brv

ce zici bora din semnatura da bine in poze oare?

Modificat de TIR
Link către comentariu

Din cate am vazut eu orice masina poate sa dea bine in poze.

Acum conteaza si cat de pretentios e fotograful si ce masina alege.

Oricum cu cat e mai personalizata masina si mai rara ca model cu atat arata mai bine in poze:)

Link către comentariu

Si poze.Cel vechi si cel nou.Flansa e manufacturata de mine si este evident asta.

Oricum cel original avea flansa comuna cu difuzorul si nu aveam cum sa o folosesc.Cele noi sunt mult mai mari decat celelalte si cu greu le-am indesat in locurile originale fara sa loveasca geamul.Urmeaza dynamat si difuzoarele de medii+ inalte.

post-8264-1169057038_thumb.jpg

post-8264-1169057409_thumb.jpg

Modificat de Bluey
Link către comentariu

salut....sunt fara cuvinte si de poze,boxe dar mai ales de masina.ce sa-ti zic decat bine ai venit pe forum si km multi si-n siguranta,fara evenimente

Link către comentariu
  • 5 weeks later...
salut....sunt fara cuvinte si de poze,boxe dar mai ales de masina.ce sa-ti zic decat bine ai venit pe forum si km multi si-n siguranta,fara evenimente

Multumesc frumos.

Mai nou am montat un amplificator DLS CA41 pentru fata si am trimis stalpii la modificat sa-mi montez pe ei difuzoarele de medii.

Mai am mult de munca cu insonorizatul.

Desi masina este super bine insonorizata pentru muzica stock, in momentul cand cresti puterea pe difuzoare apar tot felul de sunete ciudate prin usi :beerchug:

Poze cand se intorc stalpii.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!