Jump to content

Nou pe VWForum!


Bluey

Postare recomandată

Mi-am luat de curand un Audi A3 2.0TDI 2004 si la recomandarile unor prieteni am intrat pe VWForum.

De o saptamana citesc numai asta (n-am mai avut un TDI) si inca ma mai minunez de multe chestii.Am fost si la o intalnire si toti mi s-au parut oameni de treaba desi nu ma asteptam :) . Pun si poze cu masina (ieri le-am facut).Urmeaza "cateva" modificari pentru ca tot am prins "gustul" de la masina cealalta (mai am un Smart).

Sa ne citim cu bine :)

Link către comentariu
  • Administrator

bun venit pe forum. Chiar ca ai facut o poza frumoasa la masina :) daca tot ai darul fotografiei poate ajungi pe la intalniri de forum ca tot nu mai face nimeni poze si ar fi nevoie.

Link către comentariu

Extraordinar ce poza!!!

Sa ai mult noroc la masina, si multi km.

Nu pot uita de poza ta, il pun de background, sper ca nu te superi.

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos...super arata masina cat si poza care ai facut o. (data viitoare vin si eu cu camera la intalnire- offtopic )

Link către comentariu

Super masina. La fel si wallpaper-ul. Totusi, o mica recomandare... Baga un mic convert to grayscale pe numere. :)

Link către comentariu

Va multumesc tuturor pentru aprecieri.

Pozele sunt facute de un coleg.Chiar astazi am avut o alta sedinta la care a fost invitat si zGb dar nu a mai aparut.

O sa il iau cu mine la o intalnire de joi seara desi tipul e mai artist din fire (are nevoie de locatie care sa dea bine, lumina ,etc etc).

Daca tot v-a placut poza mai pun cateva (voi pune mai multe posturi ca altfel ar trebui micsorate mai mult decat sunt).

Modificat de Bluey
Link către comentariu

Frumoasa masina, frumos si superangularul (se pare ca a folosit si filtre) si pozele.Adica welcome

Modificat de DMY
Link către comentariu
Pozele sunt facute de un coleg.Chiar astazi am avut o alta sedinta la care a fost invitat si zGb dar nu a mai aparut.

Bai scuze dar i-am zis si lui ciprian eram mahmur rau de tot chiaun nu puteam sa ma misc...s-o stapanesti sanatos masina :Driver:

Tot saptamana trecuta am ratat TOT din acelasi motiv un photo shooting insomnia cu un fotograf profesionist au iesit niste poze ca-n filmele SF

la naiba cu :blush: in weekend :D :D :D

Link către comentariu
Bai scuze dar i-am zis si lui ciprian eram mahmur rau de tot chiaun nu puteam sa ma misc...s-o stapanesti sanatos masina :blush:

Tot saptamana trecuta am ratat TOT din acelasi motiv un photo shooting insomnia cu un fotograf profesionist au iesit niste poze ca-n filmele SF

la naiba cu :D in weekend :P :P :Driver:

Pe fotograf il cheama Trandafir Iulian :D

http://noapte.blogspot.com/2006/10/audi-a3.html

http://noapte.blogspot.com/2006/10/vw-polo.html

A folosit si filtre si un obiectiv wide de care e foarte incantat :P f f putin photoshop.

Multumesc inca o data tuturor.

Sper sa-l tarasc joi la intalnire poate o punem de o sedinta :D

Link către comentariu

Super masina. Tu ai avut cumva inainte un Smart? Cat ai dat pe masina.

Sa o stapanesti sanatos

Acum am citit ca ai scris ca mai ai un Smart. Ne-am cunoscut la AMC Kart. mi ai zis ca urmeaza sa ti iei A3-ul. Arata identic cu al meu :lol:

Modificat de B77KOX
Link către comentariu

15k

2004

40k km

2.0tdi

Eu sunt.

Smart mai am, o sa vin cu el la intalnire joi.Pfffsssst pfffssssst.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Supertari pozele!!! :lol: Parca sunt din reviste.

Si masina e frumoasa. S-o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

poze foarte tari. nu gasesti asa poze in toate revistele :P. vreau si eu cu machineta mea... da la vara cand o incaltz :P

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!