Jump to content

Accesorii SEAT


BICOLORUL
 Share

Postare recomandată

Poate s-a mai discutat, dar nu am gasit, iar cu google nu m-am descurca, unde as putea gasi si eu un site cu piese de tuning SEAT, piese care sa modific estetic masina.

Parca as vrea sa ii schimb si eu un pic look-ul, dar nu foarte agresiv.

Dupa ce iese de la vopsit (sper azi) o voi posta si eu la masina mea, si sa cer niste sugestii de modificat masina, asta in caz ca are nevoie :icon_cheesygrin: ca oricum este o bijuterie (mi-au murit laudatorii)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta e tot ce gasesc si eu, dar sincer nu-mi place deloc tuning-ul exterior la acea masina, de asta zic, poate mai sunt si alte site-uri/poze cu alte masini mai cu gust.

10x

anyway

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Pt. Toledo 5P am mai gasit ceva,se pare piesa originala Seat,un spoiler (SZ601202S) de pe Seat Germania dar cu nr. asta banuiesc ca se poate si la noi intreba cat costa si implicit comanda.Mie personal imi place cum arata http://www.seat.de/su/de/SEAT/site/Zubehoe...YLING/main.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Portbagajul la TOLEDO e foarte greu, daca ii mai pui si aia, trebuie 2 insi sa il inchida :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Oare se poate monta la Toledo ca portbagajul sa fie electric?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!