Jump to content

Am Lovit Passatul In Spate


ABC
 Share

Postare recomandată

Ieri am oprit la o trecere de pietoni pusa dupa colt si unu care se uita dupa fluturi s-a oprit in mine

ce service imi recomandati ca avea asigurare la asiban si astazi dupa ce am constatat-o si la service mi-au dat o lista cu unitati service agreeate din care cea mai acatarii consider eu ca este auskburg dar nu stiu cat este de ok, adica in cat timp aduc piesele si cat dureaza procedurile cu asigurarea ca am nevoie de masina ca de aer. Pot sa umblu cu masina lovita asa ca nu ma doare daca astept o saptamana pana gasesc un service OK.

akuma la mine este o kestie mai deosebita ca am niste senzori de parcare facuti de volkswagen sub spoiler pe o bara mai deosebita care s-a spart luand dupa ea si unul din senzori

pe el scria doar 3B9919491 PA6 GF20 BD0(DE) si sigla volkswagen, aparent sunt din fabrica deoarece sunt din aceeasi perioada cu masina si au un sistem de prindere cu cleme pe bara, nu ca cei din cora sau carrefour

prima poza este cu stilo care s-a oprit in mine iar celelalte cu masina mea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai frate nu a fost nimeni cu masin ain service?

am sunat acum la augsburg si spuneau ca in 3 saptamani de abia ma programeaza la reparatii (daca nu o puteam misca il cautam pe ala care m-a busit ca sa-i faco dedicatie)

mai am pe listafcentral service

C.P.R. auto team

MG veg

autonet

nesty auto service

inscut

city center

S.D. prestige

RA ARPS stbn-service aviatorilor

romaqua holding

rombeton (asta o fi pentru betoniere?)

vamis service

dab auto serv

si cam asta este lista de service-uri pt auto straine de la asiban

unde imi recomandati sa ma duc?

Modificat de mdaa2k
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu recomand Augsburg lucreaza bine si repede (depinde si de cat de aglomerati sunt) la tinichigerie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehe

Si noi suntem pe lista doar ca nu ai observat :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si poti sa imi aduci spoiler-ul sau extensia de bara cum s-au exprimat cei de la inscut cu senzori de parcare din fabrica?

inscut a zis ca nu au gasit

este kiar din fabrica si pe vag-com se plange ca este defect stanga spate adik kiar este legat de ECU

Bara pe care vin senzorii nu este cea rotunda normala ci etse facuta cu o curbura spre interior sa tina senzorii paraleli cu asfaltul.

maien fac poze de aproape si pe pun. Poate ma ai de client

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehe

Si noi suntem pe lista doar ca nu ai observat :)

In caz ca poti repara masina la RPA-Auto atunci iti recomand acolo. (initial nu figura in lista ta)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai nici pana acum nu a zis omul nimik

ce e drept nici eu nu am prea mult timp asa ca nici pana astazi nu am ajuns la ceilalti sa imi iau hartiile

pppp astept o veste de la tine gasesti sau nu parcometrul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!