Jump to content

My O II RS TDI


spyddy

Postare recomandată

@Decodat: Garajul exista in Micro 3 dar eu vreau sa o vad din ora in ora si sa am acces direct la masina. Nu ma pot impaca cu faptul de a merge pe jos sau cu maxi-taxi pana la garaj sa iau masina tocmai de acolo. Asa ca atunci cand stiu sigur ca nu plec de acasa 2,3 zile masinuta sta si in garaj. :beerchug:

Link către comentariu
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • spyddy

    19

  • audi_fan

    5

  • CT-87-ADY

    3

  • TIR

    3

Frumoasa masina intradevar.Cat au costat pragurile?Ma gandesc in viitorul apropiat sa-mi schimb masina si de 2 sabtamani sunt bolnav cand vad o OII RS pe strada.Mai am de asteptat cel putin un an pana s-o comand si-mi este foarte greu.

Oricum s-o stapanesti sanatosi si sa ai multi km fara incidente

Link către comentariu

n-am cuvinte.... e superba,dar la gropile de la noi.... sper sa nu ai regrete.oricum ar fi sa o :P sanatos si fara evenimente

Link către comentariu
ehehe , aluminiu real vezi doar pe la masinile adevarate nu la VAG :P nu mai zic ca pretul unei asemenea masini face cat un parc auto VAG :) asa ca ... lasa ca e bine si asa , sa fie rezistent stratul ala de vopsea si merge :P

Oricum masina colegului nostru e superba , numai ca mai asteptam poze mai de calitate si impresii , cum trage motorul , consum , cum se misca cutia , aderenta etc.

Felicitari spyddy , esti un fericit :P

Te cam inseli. Passatu highline vine cu aluminiu adevarat. Iar Octavia RS nu e chiar asa de scumpa pe cat zici tu.

Cat despre masina de aici numai de bine. Mama are o octavia 2 de 140 cp care merge oricum tare ( mult mai tare decat passatul meu inainte de remapare ). Cred ca asta de 170 e chiar foarte tare. Sa o stapanesti sanatos. Daca nu voiam neaparat 4motion, octavia RS ( TFSI ) era in capul listei.

Modificat de rfo
Link către comentariu

spydddy mergi cam incet ... te-am depasit azi cand venem de la buc. eram cu un bmw de galati.oricum ti am remarcat pragurile marfa.

Link către comentariu

Am remarcat seria 5 de GL dar eram in Buc de la 8 dimineata, pentru a doua zi consecutiv si eram foarte obosit. Deci nu aveam chef de joaca! Am mers putin impreuna apoi eu am lasat-o mai incet, batraneste..... ;)

Link către comentariu
nadir@boosted.ro
Am auzit ca s-ar putea sa mai apara un Rs in Bz, si ca ar fi alb. Nu i-ai spus prietenului tau despre forum? Poate devenim colegi forumisti! ;)

since nu am apucat sa ii spun, stiu doar ca l-am batut la cap sa nu se mai dea la ea pana nu ii termina de facut rodajul!

cat despre mersul batraneste este foarte frumos sa o arzi batraneste cu un asa cuplu :D

in ultima saptamana am facut drumul bucuresti-galati de vreo 3 ori dus intors chiar a fost o placere si ma bucur ca am avut parte de participanti la trafic foarte disciplinati si cu mult bun simtz cu care e o placere sa :Driver:

Lucru care nu pot sa il zic despre alte zone alea Romaniei!

ca tot esti din BZ

te inscrii in marele premiu al buzaului?

Frumoasa masina imi place cum arata cu folie ;) ai o poza in care una din "pleoape" este inca umeda are 2-3 picaturi pe ea .... ce i-ai facut masinii de plange?

ca o recomandare cred ca ti-ar trebuii niste arcuri care sa iti mai coboare putin garda totusi este o masina sport ;) chiar daca pt drumurile noastre este ideala asa!

in rest superba

Link către comentariu

masina e... MASINA, in adevaratul sens al cuvantului. a-ti lua octavia rs e ca si cum ai vrea golf da ai lua gti (ma rog... fara traditie) da e super tare masina. am vazut-o aproape de fiecare data cand am mai venit prin bz. have fun with it! :Driver:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!