Jump to content

My O II RS TDI


spyddy

Postare recomandată

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • spyddy

    19

  • audi_fan

    5

  • CT-87-ADY

    3

  • TIR

    3

Se mai poate face cateva ceva pentru masinuta pentru ca ea sa fie ALTFEL....deocamdata pleope far de la AutoStyl si folie LLumar B)

Iata si cateva poze cu noile accesorii

img0360ml9.th.jpg img0361iy6.th.jpgimg0362wx8.th.jpg

img0363la3.th.jpgimg0364ev1.th.jpg

img0364ev1.th.jpgimg0366xm8.th.jpg

img0367vu3.th.jpgimg0368aj1.th.jpg

img0369ds5.th.jpgimg0370ll0.th.jpg

Link către comentariu

O masina incredibila la motorizare da totushi prea scumpa :)) avand in vedere ca o Skoda:) si de banii aia iti luai Audi A6 :) nou... Si eu am un prieten care si-a luat asa ceva e impresionanta masina cum poate sa fuga... superba...

Da totushi prea scumpa :)

Link către comentariu

am mai spus si ma repet. o masina se cumpara 30% considerente rationale si 70% cu sufletul. eu cred ca ai facut o alegere buna si abia astept sa o vad prin bz.

ps: de 1 decembrie nu defilezi si tu cu ea? ca deh... e avion :))

Link către comentariu

Da ai dreptate mai ales suflet... pe prietenul meu il duce 40.000 eur cu leasingul... sa zicem... 99% suflet la el:)

Link către comentariu

Intr-adevar atunci cand iti doresti o masina anume inseamna ca sufletul joaca un mare rol in achizitionarea ei. Personal nu-mi doream o masina second, vezi A 6 sau orice altceva. Apoi am asteptat 3 luni masina asta, am fost constient ca motorul este nou si s-ar putea sa apara unele probleme din aceasta cauza, ceea ce s-a si intamplat, nu am facut un drive test cu masina si am dat 28000 pe ea dintr-un foc.(full fara navi.)

Cate procente inseamna suflet???? Pentru mine cred ca foarte mult!

audi_fan: Avion nu este si mai ales nu-mi doresc sa fie MIG., insa este o masina care se misca foarte bine si de care eu sunt foarte multumit. Defilare am putea face paci prin Bz cand ne-am intalni mai multi forumisti! :D

Link către comentariu

defilam, defilam... insa e o problema... cum o sa ne deosebim de toti aia care "defileaza" seara de seara, zi de zi pe celebrul bulevard :rolleyes: :lol:

Link către comentariu

A6 nou = 28000 ??? :rolleyes: Recomand www.audi.ro pentru mai multe informatii.

Masina e superba si sunt convins ca merita fiecare euro.

Link către comentariu

A6 nou = 28000 ??? :D Recomand www.audi.ro pentru mai multe informatii.

da , in nici un caz A6 nou la 28000, in cel mai bun caz vreun A4

chel, chel si o motorizare mica poate a vrut sa zica TIR mai sus :)

Link către comentariu

Oricum pe celbrul bulevard din Buzau au "rasarit" treceri de pietoni... asa ca acum defilarea se face mai anevoios... lol

Link către comentariu

la 28.000eu iti cumperi un Audi A6 2.0TDI dar SH din 2004-2005 si cu aproximativ 50.000-100.000km :)

depinde ce vrei de la o masina :)

Link către comentariu

Nu m-am gandit niciodata la revanzare cand mi-am luat masina asta si nu ma intereseaza acest aspect. Din punctul asta de vedere nici o problema, sunt dispus sa pierd dar ce e nou e nou! :lol:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Poate unii dintre posesorii de O II se intreaba cum i-ar sta masinii cu praguri.

Ei bine, cam asa: p12300452ju.th.jpg p12300446gs.th.jpg p12300463hf.th.jpg p12300474nv.th.jpg p12300506cf.th.jpg

Link către comentariu

sincer nu ii sta rau deloc... chiar o prind... da cred ca ii mai trebuie ceva si pe fata sa fie in linie.

Modificat de TIR
Link către comentariu

Ce detector radar folosesti? (se vede in poza lipit cu ventuze pe parbriz). E cumva fara fir? La asa motor si detectorul trebuie sa urle de la o distanta considerabila, altfel....

Link către comentariu

Mi-a aratat masina vlad cand era in service si am vazut-o live.

Pragurile mi s-au parut ca iesi putin "prea" mult in evitenta, sau in afara masinii. Poate doar mi s-a parut atunci.

In rest masina arata super bine. Albastru ala e super misto. Sa o stapanesti sanatos.

PS tre sa imi vina si mie pragurile.. cica luni :D

Link către comentariu

Da, sunt putin iesite dar nu mi se par a fi in pericol de a fi lovite sau sparte in vreo bordura sau altceva. Estetic vorbind sunt putin evazate asta pana va aparea ceva pentru spoilere dedicat Rs+ului. :screwy:

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

E frumoasa foc, pacat ca nu ai vrut sa-i pui folie mai inchisa.

Cat despre praguri mie i-mi plac cum vin, o vad in fiecare zi.

Ti-ar trebui un garaj pt ea.

Link către comentariu

Frumoasa masina, buna alegere. Sa o stapanesti sanatos. Cat despre cuplu...... te provoc ca sa vezi ce inseamna RS TFSI :D . Dupa care decidem noi care are cuplu mai bun.... adica mai bun nu mai mare. Dar asta e parerea mea personala. Oricum Super alegerea si super masina. :P

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

sa o stapanesti sanatos acum 2 zile un prieten shia cumparat o oactavia2 RS dar e alta si el tot din BZ este :beerchug:

Link către comentariu

Am auzit ca s-ar putea sa mai apara un Rs in Bz, si ca ar fi alb. Nu i-ai spus prietenului tau despre forum? Poate devenim colegi forumisti! :beerchug:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!