Jump to content

Suport pahare Fabia


rvacaru
 Share

Postare recomandată

  • 1 month later...
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FABIAn RuSu

    42

  • jagoman

    24

  • danym

    23

  • bebeko

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

de unde pot sa iau si eu un suport din asta :-??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Vreau si eu un PM cu datele de contact ale lui valix. I-am trimis de luna trecuta un mesaj aici pe forum dar nu cred ca l-a vazut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

a zis ca am gresit omul cand l-am intrebat daca se ocupa cu piese

Modificat de FABIAn RuSu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pacat ca m-am trezit asa tarziu. Prin magazinele cu piese auto din Bucuresti nu se aduce la comanda ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fara 250 ron nu cred ca scapi indiferent unde faci comanda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

Este 290 RON la Volksparts. Pret aflat saptamana trecuta. Ma inscriu si eu pe lista in caz ca ne strangem mai multi si comandam de pe site-ul ala. As mai vrea ceva de pe acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FABIAn RuSu

In Bucuresti la dealeri, la Volksparts, Augsburg sau altundeva sunt mai scumpe absolut toate piesele decat la Compexit Cluj (cel putin orice am cautat pana acum, exceptand o piesa ramasa pe stoc la Augsburg, a fost the cheapest la Compexit) - 274 ron pret actual

Modificat de FABIAn RuSu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca se face lista pentru suport din cehia ... hop si eu !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Domnilor, intaresc cele spuse de voi aici si va sustin interesul pentru suportul de pahar, pentru ca eu am la Fabia si va pot confirma ca, pe langa discret, este foarte util si practic. Si imi lipseste atat de mult la Octavia...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate te cam contrazic Daniel: suportul de pahar este util, dar nu este deloc practic.Si asta deoarece nu poate sustine decat o doza mica ( 250 ml ) sau un pahar de cafea.

Restul, adica sticla de 500 ml, este prea mare pt suport si are un joc destul de enervant in timpul mersului ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FABIAn RuSu

pentru cine e interesat sa ne luam din Cehia agregatul :) faceti o lista si ne hotaram ulterior cum :)

1. subsemnatul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. FABIAn RuSu

2. derailed

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este 290 RON la Volksparts. Pret aflat saptamana trecuta. Ma inscriu si eu pe lista in caz ca ne strangem mai multi si comandam de pe site-ul ala. As mai vrea ceva de pe acolo.

Sunt si eu pe lista.

De dimineata am trimis un mail tipului din Cehia, si deja am primit raspuns de la el. Eu vreau si maxi-dot. Daca ne hotaram sa cumparam cat mai multi si sa facem un transport iesim mult mai bine. Prin Western Union iesim mai scump decat daca-i varsam tipului banii in cont. Acum, sa speram ca e serios.

Aste e raspunsul la mail:

Hi,

If you decide to order any goods, it will be best for me when you

send money by bank.I give you number of Euro bank account or you can

send

money by Western Union. What is better for you? When I receive money I

send the goods immediately. If you decide to send money via Western

Union the price of the goods will be higher since Western Union use

different exchange rate.

Please write me your type of engine and model year of the car.

S pozdravem

Best Regards

Ales Prazak

www.auto.asp2.cz

+420 777 177 037

ICQ : 302 696 933

------------ Původn

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FABIAn RuSu

transportul ( si desigur, eventualul comision w.u.) costa in functie de volum, greutate - sa asteptam si alti amatori si apoi il intrebam cat

a mai comandat cineva de la el si a platit prin w.u. - timp asteptare=2 sapt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3. asterix85

Vreau si eu un suport de pahar. Cand se face comanda?

Modificat de asterix85
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai cred ca zilele astea sau la inceputul saptamanii viitoare. I-am mai trimis un mail tipului ca mi-a cerut info despre modelul masinii pt. ca eu vreau si bord cu maxidot. Sa vedem cati ne strangem cu suportul de pahar.

1. FABIAn RuSu

2. derailed

3. asterix85

4. danym

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

5. adrian 1956

Ma inscriu si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate te cam contrazic Daniel: suportul de pahar este util, dar nu este deloc practic.Si asta deoarece nu poate sustine decat o doza mica ( 250 ml ) sau un pahar de cafea.

Restul, adica sticla de 500 ml, este prea mare pt suport si are un joc destul de enervant in timpul mersului ...

Da, eu iau cafea de la fastfood si imi este incomod in Octavia sa o pun langa schimbator, pentru ca dau cu cotul in ea. Pe cand la Fabia este exact la inaltimea mainii si in raza vizuala. Sticlele pot sa stea si mai jos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt de acord cu tine. E incomod cu paharul de cafea in spatele manetei franei de mana. Trebuie sa bajbai dupa pahar. Acolo am sigurul suport de pahar din masina care este la indemana soferului. Chiar este util suportul din bord.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intradevar este util suportul pentru un pahar de cafea ( asta daca are si capac ). Dar pentru altceva ... nu.

Modificat de bebeko
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FABIAn RuSu
E incomod cu paharul de cafea in spatele manetei franei de mana. Trebuie sa bajbai dupa pahar. Acolo am sigurul suport de pahar din masina care este la indemana soferului.

ala e locul cotierei...;)

by the way mi-e o ultra groaza sa ma apuc sa-mi montez cotiera; cred c-o sa mai treaca vreo 3 luni... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca se lasa macar cu o bere rece, bineinteles fara alcol, pot sa-ti ofer o mana de ajutor intr-un week-end ... :)

Modificat de bebeko
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FABIAn RuSu

:) daca nu e cu alcool ce rost are s-o mai bem ;) dau un brifcor atunci :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!