Jump to content

un passat frumos


homeboy

Postare recomandată

Passat 2006,2.0 TDI,totul pe el de origine...

astept niste pareri....

Modificat de homeboy
Link către comentariu

Ce tare. Astepti pareri? Pai in afara de jantele individual nu vad nimic despre care sa discutam. E 2.0 TDI 4motion? Ce interior are? Etc...

Link către comentariu

Geniale jantele Chicago, merita toata investitia !! Felicitari pentru masina ! :hainoroc:

Link către comentariu
Ce tare. Astepti pareri? Pai in afara de jantele individual nu vad nimic despre care sa discutam. E 2.0 TDI 4motion? Ce interior are? Etc...

Are un body kit foarte discret, care se integreaza de minune in design-ul masinii. :hainoroc:

Link către comentariu

Nu,nu e masina mea....ms de urari celor care le-au facut.e un 2.0 tdi highline,cu kit original.mersi de vorbe bune,asta dovedeste ca contrar parerilor legate de pret,merita banii in plus... :banghead:

Link către comentariu

...cool

as fi incercat acoperirea cu folie si a geamurilor laterale fata....cu orice risc :icon_cheesygrin:

fetele stiu de ce!!!!!!

Link către comentariu

daca ii pasa mai mult de pielea de pe masina decat de pielea lui , asta , e , pielea mea , el stie mai bine :) , ce pielea lui :)

Link către comentariu

aha , inseamna ca vrea sa se vada mai mult pielea masinii, e mai intinsa si cu vopseaua mai proaspata :) , hai ca ma las de glume ca iar imi iau vreun warn :)

Dar ca sa fiu on-topic si sa nu imi iau , completez, masina este superba , imi place ca e facut cu mult bun gust , erau bune niste poze si cu pielea , pielea de pe scaune , interiorul adicatelea :D

Link către comentariu

e drept.....chestia e ca mi-sa confirmat ca nu sint singurul care apreciaza lucrurile de calitate si tuning-ul de bun gust...personal chiar sint satul de VW-uri cu look de Honda Civic sau mai stiu eu ce stift-uri asiatice...

Link către comentariu

Frumoasa masina. Cat costa doar jantele se pot cumpara si pe alte masini de exemplu un Touran?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!