Jump to content

VW Golf V


dragoslk

Postare recomandată

am comandat si eu tot golf V 1.9 TDI exact culoarea ta unitedgrey metallic numai ca trebuie sa-mi vina pe la finalul lunii mai ...

Ma uit la a ta si e super frumoasa ma gandesc ca asa o sa arate si bebelusa mea.

Sa o folosesti sanatos.

Spune-mi te rog chestii personale ale masinii , cum merge motorul, ce nu trebuie facut... stii tu din experienta ta de pana acum cu ea.

mercy

Link către comentariu

Motorul merge perfect.La inceput masina fiind noua nu trebuie sa mergi cu ea la turatii mari.

Culoarea este destul de pretentioasa; trebuie sa o speli tot timpul. :huh:

Sa o stapanesti cu placere!

Link către comentariu

Foarte frumoasa, felicitari!

Toba de esapament cum a fost montata? Mai exact ai facut modificari la sistemul de sustinere (prindere) ?

Link către comentariu

foarte frumos aranjata, dar probabil ca i-ar sta mai bine cu altfel de jante, mai sportive. ai ceva planuri in aceasta privinta? :Driver:

Link către comentariu
Foarte frumoasa, felicitari!

Toba de esapament cum a fost montata? Mai exact ai facut modificari la sistemul de sustinere (prindere) ?

Nici o modificare.Toba are un sistem propriu de prindere.

foarte frumos aranjata, dar probabil ca i-ar sta mai bine cu altfel de jante, mai sportive. ai ceva planuri in aceasta privinta? :Driver:

Deocamdata nu;jantele le-am cumparat noi de cateva luni.

Link către comentariu

jantele astea sunt pe 15 sau mi se pare mie?

LE:stupid me :lol: era trecut in semnatura ta :lol:

Modificat de Radu C.
Link către comentariu

Sa nu va luati de jantele mele ca mie imi plac asa micute cum sunt ele... :251:

Modificat de dragoslk
Link către comentariu

nu am de gand sa ma iau de jantele tale, is dragute, nu am nimic cu ele :Driver:

mai repede ma iau de tine ca nu ai ales optionalul bandouri, manere si oglinzi in culoarea caroseriei...pt doar 100 de euro aveai un alt look la masina :lol:

Link către comentariu

Oglinzile sunt vopsite in culoarea masinii; masina am luat-o din germania sh.

Link către comentariu

cat ai dat pe pragurile sport de gti? ele vin din fabrica negre ca partea inferioara a barii? cum se monteaza? ti-au dat o mie de gauri in prag?

Link către comentariu

Pragurile le-am luat de la un coleg de pe forum din craiova.Am dat 400 ron.

Nu am dat nici o gaura in caroserie ; le-am prins cu suruburile originale langa aparatorile de noroi si in plus le-am lipit cu o solutie speciala de praguri.

Link către comentariu

frumoasa masina, imi place culoarea mult

nu ti se pare ca ar merge mai bine vopsite in culoarea masinii pragurile si bara spate? e doar o idee

bafta

Link către comentariu

M-am gandit sa le vopsesc dar mie frica sa nu iasa alta nuanta de vopsea si sa se vada urat.

Link către comentariu

la mine au iesit bine, le-am vopsit la delta langa facultatea romano-americana vis a vis de world trade center

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

textura plasticului de la praguri este identica cu cea de la partea inferioara a spoilerului spate?

stii cat costa la reprezentanta un set de praguri gti pt. caroserie in 4 usi?

Link către comentariu

Da,pragurile au aceeasi textura cu fusta spate si buza din fata,au mici "zgrabunte".

Link către comentariu
  • 1 month later...

De 1 iunie, ziua copilului, masina a primit un detector radar whislter si boxe infinity.

post-2760-1180774539_thumb.png

post-2760-1180774555_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 8 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!