Jump to content

Seat Leon 1.9 TDi


MOTANUL

Postare recomandată

Sa o luam cu inceputul - livrarea:

Dotari:

climatronic

geamuri electrice

oglinzi reglabile electric si incalzite, pliabile electric

Cd Aura

volan schimbator imbracat in piele,

scaune sport

ceasuri pe fond alb

eleron luneta

jante aliaj 15

proiectoare

consola "Titan look"

picture023to5.th.jpgpicture020pr9.th.jpgpicture030lg9.th.jpg

After market:

CC / tempomat

etrieri vopsiti in galben

urmeaza jante 17"

img6578ny6.jpgimg6567hb0.jpg

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu

Acum, ca deja am mers in ea, nu pot spune decat ca e frumoasa. Imi place ca e neagra...si abia astept s-o vad incaltata cu roti de 17". Il vei concura cu siguranta pe Demon ! :angry:

Modificat de DORU_14
Link către comentariu

salut , cand ti-ai achizitionat masina , pt ca si eu sunt interesat de un leon 1 dar pe siteul celor de la Seat nu mai figureaza in nici o oferta. Crezi ca mai am sansa sa mai gasesc pe la dealeri cate ceva?

Link către comentariu

livrata in luna a 5-a.

Din pacate nu; Prin luna august s-au dat ultimele (si alea retinute - nu mai erau in oferte din luna a 6-a).

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu

Felicitari pt foarte frumoasa masina :) Leon 1M arata bine in negru, nu? :D

Imi plac mult cadranele albe; vreau & eu :wub:

Astepatam poze dupa c ii pui jantele astea mishto. In rest, numai bine :beerchug:

Link către comentariu

frumoasa masina! so stapanesti sanatos!

o parere personala, nu da bine galben pe etrieri.. zici ca e conducta de gaz :beerchug:

fai albi :wub:

cat costa jantele?! si ce ET au?! mersi

Link către comentariu

Multumesc pt. aprecieri!

Sincer sa fiu nici mie nu-mi pare - acum cind vad produsul finit - ca au iesit cum imi doream...

Nu am ales culoarea neaparat pt. design si mai mult pt. simbolistica combinatiei negru-galben.

Daca sentimentul persista si dupa ce pun jantele noi ii voi vopsi probabil in rosu.

Ref. la cadranele albe - am comparat cu un FR. (interiorul este similar in foarte multe aspecte).

Plus pt. mine - plasticul din jurul cadranelor albe la el e negru; la mine e titan look.

Plus pt. FR - volanul (chiar daca si al meu este imbracat in piele nu se compara) + butonul de la gurile de aerisire titan look (la mine sunt negre).

Link către comentariu

Ia verica pe PM - ai acolo tot cu lux de manunte (dimensiuni, pretz etc).

Prima poza obarsia lotrului; a-2-a cheile Oltetului (aproape de pestera Polovraci),

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Arata f frumos cu jantele noi. Sa ai grija de ele, un antifurt ar fi util. Inafara de Demon, toti ravnesc la ele ! :D :)

Link către comentariu
AI NEAMURI IN VALCEA...

Nu am prins ideea :)

Chiar am avut o discutie si pot sa fac rost de o suspensie de cupra la pretz super-bun. Dar nu pot sa impac si capra si varza. Recunosc ca ar arata si ar sta masina altfel dar nici in apuseni - Padis; obarsia lotrului, Bolboci si alte drumuri forestiere nu as mai merge; Si partea proasta e ca sunt pasionat si de ele. :D

Tocmai pregatesc un drum in apuseni - weekendul viitor.

:D

Pt. cine nu are rau de inaltime (sa se uite la poze... :D :D ) aruncati un ochi aici:

http://www.testament.ro/mircea/caput%20200...06(silviu).html

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu

Neaparat suspensii!

Cu jantele de 17" masina e acum si mai inalta.

In rest, f misto masina, o remapare ar fi recomandata :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

nu iti lua suspensii de cupra r ca nu o sa arate masina niciodata ca un cupra r la inaltime ma refer...pentru ca tu ai diesel si raportul de greutate fata spate este altul.daca mai astepti putin iti dau eu arcuri h & r +amortizoare bilstein si o mai lasi cu 3.5 pe fata si 2.5 pe spate(eu trec pe reglabile)

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!