Jump to content

Neoane sub masina


voinea
 Share

Postare recomandată

Alin Todoran

Dar under Golf IV? Oare merg? Am v

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • voinea

    9

  • AB-33-WOB

    5

  • kisslorand

    4

  • mRC_MK1

    4

Mie noanele mi se pare o parte dintr-un ansablu tuning.. Desi arata interesant sub orice masina nu mi se pare a fi ceva complet. Pentru a completa imaginea e nevoie de un body kit frumos, poate chiar de ceva vinyl-uri ( daca nu sunt prea nfs la faza asta ), ai nevoie de ceva jante cu vreo 2" mai mari decat incap normal pe masina aia.. Poata toate impreuna arata bine.. dar separat fiecare imi dau impresia ca e o masina incompleta sau un proprietar care nu stie ce vrea, o masina de show sau o masina de oras..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vroiam sa va atentionez pentru ca am vazut ca nu a fost atins aspectul asta... Sper ca stiti ca SUNT ILEGALE, da? Daca politia are chef sa se ia de voi pentru neoane, o poate face si ramaneti fara talon...asta a fost unul din motivele pentru care eu nu mi-am pus. Lasati faza cu "Da, am vazut la atata lume..." etc. VOI nu sunteti neaparat acea "lume". Nu ai de unde sa stii ce "posibilitati" are ala de si-a pus neoanele si se plimba mandru cu ele pe Magheru. Cu exceptia cazului in care aveti ceva relatii reale nu povesti, renuntati sa va puneti asa ceva. Sfatul meu. Politia romana interpreteaza foarte strict legea atunci cand doreste.

Pentru cei interesati, incadrarea este la articolul ala care specifica ca este interzisa adaugarea, modificarea, etc a instalatiei de lumini de pe masina. E ca si cum va puneti girofar...dupa parerea lor. Notiunea de "tuning" este foarte putin legiferata in RO si mai au mult pana sa inteleaga asta

Bafta oricare va este alegerea...cu...sau fara neoane

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!