Jump to content

The white beauty


jedrus

Postare recomandată

Aceasta este masina mea.

Are urmatoarele optiuni :

-climatronic

- bord computer

- cruise control

- geamuri electrice x 4

- oglinzi si scaune fata incalzite

- xenon

- tapiterie, maneta schimbator si volan cu 3 spite piele

- cutie de viteze in 6 rapoarte

- jante aliaj OZ 5 star

- discuri de frana Brembo

- sistem navigatie Mio 169

- cd/mp3/usb player Kenwood Excelon DPX-701 double Din

- 4 boxe JBL P6552 75 W RMS

- OBD tuning 160 CP

Modificat de jedrus
Link către comentariu

Mersi fain !

Mda, cu eleronul ai dreptate, dar oglinzile nu au intreaga carcasa cromata ( inca) ci doar o aplicatie din plastic cromat care este lipita peste oglinda originala. No big deal.

Modificat de jedrus
Link către comentariu

Da frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme...ceva planuri de viitor ai sau nu mai investesti in ea?

Link către comentariu

Deocamdata m-am oprit cu investitiile deoarece acum 2 zile am scos masina de la o revizie care m-a costat in jur de 90 milioane. Am schimbat pe ea incepand de la arcuri, suspensii, rulmenti discuri si placute de frana, kit de ambreiaj, planetare, brate, capete de bara, butuci, rulmenti, ulei, filtre si ventilatorul de la clima.

As vrea totusi ca pe viitor sa-mi scihmb cd playerul si sistemul de navigatie cu asta:

http://www.caraudio-versand.de/shop.pl?action=art&id=113523

Pana atunci , o alta poza....

Ai uitat sa precizezi eleronul si oglinzile cu carcase cromate ;). Sa o stapanesti sanatos.

Am uitat si alarma Viper 5000 :o

Modificat de jedrus
Link către comentariu

Nici eu nu am vazut alarma ;). HUD-ul acela pare destul de bun. La ce pret ajunge aici ?

Ar merita sa gasesti carcasa de oglinda in aluminu (RS4 style ).

Link către comentariu

deci ce sa zic.. am vazut masina pe viu :o tapiteria e pusa after market si e super tare frate(vorba cuiva ;) ) iar ce ma mai impresionat la masina asta a fost HUD-ul tare si ala... si din partea mea la cati mai multi km

p.s. :o chip tuning sau nu vad eu bine :P

Modificat de cipos
Link către comentariu
deci ce sa zic.. am vazut masina pe viu :) tapiteria e pusa after market si e super tare frate(vorba cuiva :) ) iar ce ma mai impresionat la masina asta a fost HUD-ul tare si ala... si din partea mea la cati mai multi km

p.s. :blink: chip tuning sau nu vad eu bine :D

Dap! CT made by kisslorand. Sa traiasca !

Mersi Ciprian.

Nici eu nu am vazut alarma :). HUD-ul acela pare destul de bun. La ce pret ajunge aici ?

Ar merita sa gasesti carcasa de oglinda in aluminu (RS4 style ).

Si mie imi surade ideea. Sa vedem!

O alta poza.

Modificat de jedrus
Link către comentariu

frumoasa masina.... ceva jante mai mairi, sa zicem 17" ? :(... sa o folosesti sanatos.

Link către comentariu

E super draguta masina. Albul o prinde bine. "Chestile" alea de pe usi anti lovire chiar trebuie sa le ai? :( mi se par foarte urate.. :D

Link către comentariu
Am vazut-o prin oras.... :(

Sa o stapanesti sanatos, e foarte frumoasa.

Multumesc Jhonny.

frumoasa masina.... ceva jante mai mairi, sa zicem 17" ? :D... sa o folosesti sanatos.

As pune niste jante de 16, dar cred ca-mi va fi destul de greu sa le vand pe cele de 15 si cauciucurile Dunlop SP1. Am 5 bucati din astea.

Link către comentariu

daca vrei carcase care schimba tot capacul ala poti sa imi zici mie iti pot aduce eu am la masina mea asa ceva:D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!