Jump to content

despre CHELADE


alexrotaru
 Share

Postare recomandată

in topicul http://vwforum.ro/index.php?showtopic=15801 alex_b vorbeste de un produs care se cheama CHELADE pentru curatarea de rugina.

am sunat la producatorul cu pricina si am intrebat care ar fi conditiile de vanzare si nu am fost foarte multumit de ce am auzit (desi domnisoara cu care am vorbit a fost foarte draguta si a avut rabdare sa asculte toate tampeniile mele :P ): ei sunt orientati spre sectorul industrial si ca urmare nu vand decat la baxuri:

1. bax de 12 bidoane de 650 ml la pretul de 687 RON fara TVA

2. bax de 4 bidoane de 5 litri la pretul de 1440 RON fara TVA

(sumele sunt aproape astea, ca nu am reusit sa tin minte exact ce mi-a spus domnisoara/doamna aia :P)

intrebarea mea e daca stiti mai multe despre acest produs, daca sunteti de parere ca merita banii, si daca sunt dintre voi doritori (daca ne lipim mai multi poate reusim sa luam)

alex

P.S. daca nu am pus topicul in sectiunea care trebuie, rog administratorii sa ma ierte si sa il mute ei unde trebuie :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt in discutii cu Lexxus pentru posibilitatea de a aduce produse din gama POR 15

www.por15.com

sistemul compus din:

Metal Ready + Marine Clean + POR 15 Rust Preventive Paint + Chassiscoat sau/si Blackcote

exista starter kit-uri care sunt recomandate pentru interventii mici/medii - cu precadere in zonele unde s-a taiat/sudat/inlocuit

pentru preturi si informatii tehnice, situl de mai sus si

http://www.hoeseler-por15.com/

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista o diferenta mare de preturi intre cele doua site-uri... cred ca e destul de scump sa aduci chestiile alea de peste mari si tari :Driver:

cam la cat te ajunge sistemul asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista o diferenta mare de preturi intre cele doua site-uri... cred ca e destul de scump sa aduci chestiile alea de peste mari si tari :Driver:

cam la cat te ajunge sistemul asta?

sursa e Germania sau Austria, depinde unde gaseste Lexxus posibilitatea de cumparare si aducere, oricum pe situl corporativ al Por 15 scrie clar ca nu onoreaza comenzi directe catre consumatori finali "dincolo de garla" - natura produsului nu permite trimiterea sa oricum ( sunt substante agresive dpdv chimic) - livreaza doar in State sau catre dealeri internationali (care sunt obligati sa obtina licente de import samd) de la care pe urma poti cumpara local

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Luatzi bre Kelfos de la magazinul din statzia lui 20 de la piatza Virgiliu... 15 lei 250 grame...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!