Jump to content

Cutie Neagra Sub Aripa Dreapta La B5


ingerul_danutz
 Share

Postare recomandată

ingerul_danutz

In week-end am fost la curte, am un unchi tinichigiu (fiecare din fam. mea stie sa faca cate ceva...eu stiu numai sa stric / descopar ) care binevoitor a vrut sa-mi indrepte aripa. Si cum ne-am apucat sa o desfacem surub cu surub, am dat aparatoarea de noroi (park asa ii zice) unde am observat o cutie neagra. Dupa ce am dat jos si aripa , cutia neagra semana a fi un fel rezervor ...aici intervine si intrebarea mea de mai sus.... am vazut k intra conducta de la rezervorul de benzina si park returul

Nu am putut sa-l desfac, pt k era aproape seara...si nu cred k mai reuseam sa plec cu masina intreaga

Modificat de ingerul_danutz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil e canistra de reaspirare a vaporilor de benzina. Cand masina sta in caldura , benzina care se evapora este "prinsa" in canistra aia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!