Jump to content

Stergatoare Passat


pacolino
 Share

Postare recomandată

Am "patit-o" cu stergatoarele de la passat-ul meu, cum pot adapta un fel de antifurt la stergatoarele pe care o sa le cumpar are cineva vreo idee? Stergatoarele sunt model nou din acelea "siliconate" parca asa am auzit ca le zice:), se demonteaza f f repede din pacate, te face unu' in 5 secunde daca vrea :lol: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

le scoti in fiacare seara si le pui dimineata...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

le scoti in fiacare seara si le pui dimineata...

Daca tot iti ia 5 secunde... :D :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intamplare patita de un prieten> demonta si monta lamelele stergatoareler in fiecare zi, pana a scapat bratul stergatorului si s-a ales cu o fisura in parbriz :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atunci le scoti cu atentie marita si pierzi 30 sec :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intamplare patita de un prieten> demonta si monta lamelele stergatoareler in fiecare zi, pana a scapat bratul stergatorului si s-a ales cu o fisura in parbriz :)

cred ca era mai neindemanatic ;) nu vreau sa fiu rau dar bartul ala nu exercita o asa forta ca sa nu fi in stare sa-l tii in mama . Imi pare rau pentru el

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...
intamplare patita de un prieten> demonta si monta lamelele stergatoareler in fiecare zi, pana a scapat bratul stergatorului si s-a ales cu o fisura in parbriz :D

OVIDIU asa am facut eu la un mercedes....mam dus sa i le montez.....( lucrez la un magazin de piese auto...) si iam scapat bratu pe perb. si iam facut o fisura...ma mir ca nu ma taiat tiganul ala :) :D :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cel mai sigur este sa faci un upgrade si sa treci la aero, dar nu retro.(eu am avut ambele modele, iar cele retro nu m-au multumit, plus ca se pot desface ca si cele clasice)

Merita toti banii !

Modificat de WNS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:blink: Cred ca numai la noi in tara se poate intampla asa ceva :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inseamna ca nu ai iesit din Romania...

OAMENI BUNI!! TREZITI-VA!!! Nu e tot raul lumii concentrat in Romania. Sa vedeti si faze in SUA cu oameni care trec cu masina pe verde si ii plezneste un pusti drogat care a trecut pe rosu (perpendicular) si ies aia vinovati. Cei care au trecut pe verde. De ce? Martori mincinosi mai multi, lipsa camere in intersectie etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!