Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

Almighty Google evident..am cautat forumuri de Seat inca dinainte sa imi ajunga masina !

Good job!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hangyouridols

Salut in primul rand la toata lumea,fiind primul meu postsi in special felicitari moderatorilor pt ceea ce fac.Si eu am cautat pe Google despre motoarele tdi,ajungand in final pe acest forum,deoarece pana acum am avut numai motoare pe benzina si nu stiam nimic despre aceste minunate motoare tdi.Vreau sa va spun ca de 4luni citesc acest forum afland o multime de informatii care sunt convins ca pe viitor ma vor ajuta.Bafta :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am aflat de pe forumul Autoshow. Oricum, tocmai am dat un link unui utilizator de Polo de pe Autoshow, poate ni se alatura si el.

eu am aflat cautind pe google

bora
Eu am aflat de pe forumul Autoshow. Oricum, tocmai am dat un link unui utilizator de Polo de pe Autoshow, poate ni se alatura si el.

eu am aflat cautind pe google

bora
voinea

To: chid

Sent: 20-1-2003 at 05:30 PM

Message: salut,

viziteaza www.vwforum.ro

forumul posesorilor de golf.

Poti sa gazduiesti si masina la vip cars.

mai anunta la proprietari de VW ca sa se inmulteasca lumea.

Toata stima,

Voinea

hehe!!!

asta intra de la un prieten, nu???? ;-)

am anuntat prietenii si o s-o fac in continuare

trebuie sa schimb caseta de directie . am nevoie de ajutor . nu stiu cum se scoate. astept sfaturi

post-30750-1219852994_thumb.jpg

post-30750-1219853224_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hm.... eu am aflat de la prietena mea care imi cauta o cotiera pt masina din imagine, s-a inscris pe forum ca sa poata vorbi cu membrii, ei bine dupa cotiera am preluat eu conducerea :somnmare:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la un prieten pe care il stresasem cu intrebari despre Passat , pana cand a explodat "omu" si mi-a zis ca el avand Renault este inscris pe un forum al masinii respective. Asa ca am intrat pe Google si spre norocul meu si fericirea lui :somnmare: am gasit ce cautam .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Am vazut pe Maniu un Golf 5, negru cu sticker pe luneta; ii multumesc pe aceasta cale proprietarului

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la un coleg de serviciu.-- ricuss.

Modificat de 222gaby
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

search pe google, key words "Passat B6 2006" si primele 2 link-uri afisate vwforum.ro ....erau de la 2 masinii prezentate in aria Masina mea ( ale lui TIR si lui dinozaur )

ce pot sa zic, noroc cu posturile lor ca altfel nu aflam de el :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sticker pe un golf 5 venit la service la Midocar in momentul in care am fost sa-mi ridic masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Google - am dat golf v si era printre primele linkuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Google, cautam un alt forum:) :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cautand pe Google manualele pt. VAG B6, prima optiune care mi-a sarit in fata a fost vwForum. Cine a fost cu ideea a facut o treaba exceptionala!!!

Tineti-o tot asa baieti :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cautat pe google anumite chesti despre golf V si am dat peste acest forum super TARE

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Google-am avut nevoie de cateva informatii despre Touran.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din intamplare.

cautam tot pe gooogle niste golfuri 4 tunate si era printre multe alte site-uri si vwforum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ce am luat masina (pe 01.10.2008) cautam niste presuri pt jetta si asa am gasit acest site super.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Tot de pe Google... cautam un manual de reparatii sau diametrul boxelor , nu mai stiu exact :D Oricum, foarte util

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am descoperi VW forum dupa ce am cumparat masina si am inceput sa ma documentez despre ea.Am gasit forumul cu ajutorul domnului Google. :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut si bine v-am gasit ! am aflat despre vwforum de pe google, cautand o discutie intre R32 si GTI pe care am citit-o cu mare placere.. ca si altele de altfel ! cu toate ca sunt posesor al altei marci de masini.. vad acest topic cu ochi foarte buni si de asemenea gasesc discutii constructive si interesante ! :))

cheers.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!