Jump to content

Ferodouri pentru ambreiaj


bubu
 Share

Postare recomandată

De curind, intr-una dintre escapadele mele extraurbane, am intrat in posesia unei perechi de ferodouri absolut noi si originale (NOS) pentru disc de 180 :Driver: . Plus doua discuri, unul cu arcuri (distrus), altul fara, modelul vechi, in stare buna. Plus alte piese, unele noi noute (2 pivoti superiori :) ).

Stie cineva unde se bat ca lumea, cu capse corespunzatoare, ferodouri de ambreiaj?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La mandea la servici, da' sa iei capse- bune, nu nituloaie de-alea de Al. Am mai batut gramezi de discuri si sabotzi. Nu te grabi sa le batzi pe un disc asha si asha, ashteapta sa apara unul bun.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am disc bun-bunut, da' oricum eu fac programare pentru operatiunea asta de nituire inca de anul asta! ;)

Capse de unde sa iau?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

pot intreba daca exista vreo firma care comercializeaza ferodouri ambreiaj pentru masini straine? vw, opel chestii din astea, cei autohtoni fac doar pt logan, dacia, ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era pe 1 Mai un atelier pe coltul strazii cu Muzeul taranului. Eu acolo l-am pus acum cativa ani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai era o firma pe str. Martisor, Ribbs parca se cheama. nu stiu daca mai este sau nu insa facea lucruri profi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De firma Ribbs beneficiez si eu in sibiu. Si intr-adevar lucreaza excelent! aia fac de toate ce are ferodou!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De firma Ribbs beneficiez si eu in sibiu. Si intr-adevar lucreaza excelent! aia fac de toate ce are ferodou!

La ramnicu-Sarat se bat ferodouri...placute..saboti..ce vrei tu.. Se fac garnituri de chiulase..tot// Trebuie sa duci modelul. Si se lucreaza bine, de fapt e cea mai buna fabrica de ferodoui..placute..etc din romania.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era pe 1 Mai un atelier pe coltul strazii cu Muzeul taranului. Eu acolo l-am pus acum cativa ani.

s a mutat pe str Monetariei nr.14, sector 1, tel. 0723.443.448

acolo mi a facut cablu de acceleratie....fac cam orice fel de cabluri

ps....program non stop...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!