Jump to content

animalul meu


Red

Postare recomandată

Salutare , vreau sa a anunt ca e prima data cand postez pe forum desi il citesc de ceva vreme

acu sa ma laud cu ,,animalul meu'' si spun animal caci inainte sa-l iau am avut un polo 6n2 1,0 mpi

tunat de zender

un passat din 2000, motor atj, 1,9 tdi, 116 cai, 64000 de km

dotari : climatronic

computer de bord

ceamuri electrice fata

oglinzi electrice incalzite

sonorizare clarion

gri metalizat

6 trepte

pe viitor jante pe 16

cromaje la ramele geamurilor

proiectoare ceata + xenon

p.s. maine postez si poze

Link către comentariu

so stapanesti sanatos, dar mi se pare cam tras de par kilometrajul ala :(

Link către comentariu

Mda , toata lumea imi spune treaba asta ! e o masina luata de la un batran de 72 de ani, inainte sa o cumpar am scos istoricul masinii de la Proesche Romania ( e luata de noua din reprezentanta)

sper ca starea masinii o sa se vada si maine pe poze :(

Link către comentariu

Nu e tras de par :P... ca il stiu pe tip si si masina, care arata si merge foarte bine si sigur are km originali. Sa o folosesti sanatos Mircea. :P

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu

si ceva poze ;) o sa urmeze si cu interiorul si alte poze de exterior ,pozele de la jante sunt modelele din care tre sa ma decid care o sa-l pun pe masina , poza de la mp3 da bine cu bordu , si el e in proiect

p.s . poate va plac si voua jantele le-am vazut pe un sharan si arata demential iar playerul am avut in Polo unul asemanator ...la fel de bestial si suna si in armonie cu bordu

Link către comentariu

arata f bine masina .. si eu unul zic ca are km reali ;)! despre jante .. f frumoase, exista un Jaguar S-Type prin Buc cu jante d-alea .. absolut demential arata !

nush ce sa zic despre mp3-player .. daca tie iti place, ia-l, dar fiind proprietar de pioneer cred ca tot marca asta de am si eu se aude mai bine :P !

frumoasa masina .. s-o stapanesti sanatos, cred ca se simte un pic diferenta intre un polo si passat ;) !

Modificat de vrajit de fabia
Link către comentariu

multumesc, da se simte , e diferenta de la cer la pamant .. dar inca mai sunt cu gnadu la polo ... poate candva o sa postez si poze cu el

Link către comentariu

Arata foarte bine masina si cat despre kilometraj e posibil,fiind luata de la noi, sa aiba km reali.Oricum e frumoasa.Niste jante pe 17" ar "imbraca"-o putin

Link către comentariu

da vreau sa o incalt cu jante de aluminiu dar nu pe 17" ci pe 16 " caci drumul pana la job e catastrofal si

parca imi e mila de roti si de bani de pe ele :)

sincer abia astept sa pun jante de aluminiu pe ea

Link către comentariu

Masina e frumoasa sa o stapanesti sanatos, spune-mi te rog primul model de jante cat costa si de unde le poti lua.

Link către comentariu

@extreme

multumesc de urari jantele sunt de la ATP modelul INOX ELEGANCE , baietii de la magazinul unde am vorbit pt ele (in arad ) mi=au dat

un pret de 7,2 milioane (lei vechi)/bucata /16"

iar pt celalalt model INOX OPEN un pret de 7,4 mil/buc/16"

pretul e un pci cam mare mi se pare dar le-am vazut in real pe primele .. mori cum arata

acuamd e comandat nu stiu de unde esti tu dar ma gandesc ca orice magazin specializat iti poate aduce

daca colaboreaza cu ATP

vezi si www.jantealuminiu.ro

bafta !

Link către comentariu
  • 1 month later...

Am reusit sa montez in masina noul sony gt-500

vreau sa spun ca e super misto din mai toate punctele de vedere : se instaleaza usor,

merge cu bordul masinii ,are claritate si functii desul de multe si un pret super rezonabil

pentru ce stie sa faca !

Modificat de Red
Link către comentariu
so stapanesti sanatos, dar mi se pare cam tras de par kilometrajul ala :P

lasa ca am eu pe Megane 50k in 8 ani , am avut mai multe masini si de aia , e normal , nu stiu de ce sunteti voi blocati cu faza asta ca o masina obligatoriu trebuie sa aiba nush cati km in 4 ani :offtopic:

Link către comentariu
  • 2 months later...
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!