Jump to content

manual folosire Radio-CD MP3 Leon


drbatz
 Share

Postare recomandată

Mi-am luat un Seat Leon 1.6 full options de o luna si dealerul (Metrotehnica) mi-a spus ca nu poate sa-mi dea manual de utilizare pentru Radio-CD MP3, pentru ca nici Porsche Romania nu i-a dat. In rest Metrotehnica au fost absolut in regula. Iar masina, super. Am cautat pe net, dar nu am gasit decat in germana si nu ma descurc de loc. As fi recunoscator pentru unul in engleza sau franceza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Crash Override

Am si eu manualul in germana. Daca ai un pic de rabdare inca 1-2 saptamani sa termin si eu nebunia cu lucrarea de licenta, o sa ma apuc sa-l traduc in romana si sa-l postez pe forum, pentru ca observ ca nici un model mai nou de Seat nu vine cu manual la instalatia audio. Si eu am avut aceasi problema cu Toledo meu si am scris un mail direct la customer service-ul de la Seat (de pe seat.com) acum vreo 2 luni ca sa le cer un manual, dar nici pana in ziua de azi nu mi-au raspuns, nici macar sa-mi zica sa ma duc la dealer sau ceva... liniste totala. :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

daca stie cineva cum pot sa-mi transfer agenda din telefon la bluetoothu masini va rog ajutati-ma ca ma streseaza rau :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu Nokia 6230i isi trage singur agenda la prima conectare.

Cu Nokia 6680 am avut probleme cu agenda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O lista cu telefoane compatibile cu sistemul bluetooth de pe Leon2

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi mult de lista cu telefoane compatibile:) stiu ca ar trebui sa si le traga singur... eu am un n80 si nu-si trage nimic.. doar se conecteaza

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!