Jump to content

SEAT LEON ASV


edy1092

Postare recomandată

Sa va arat si masina mea , Seat LEON TDI 110 CP luata anul trecut prin august din Belgia nascuta in 2002 . Istoria masinii este lunga va spun pe scurt , am vrut neaprat LEON iubesc masina asta mai mult decat orice masina in momentul asta de pe piata si este si singura masina de la SEAT care ma atras si ma atrage, initial am vrut CUPRA 4 sau top sport , dar din lipsa banilor la momentul respectiv fiind si presat de timp am luat-o pe asta ...

Dotari :

ABS, interior TOP SPORT ( volan si schimbator piele + scaune tip scoica),geamuri electrice, 4 airbag-uri, proiectoare,CD-MP3 player ALPINE CDA-9852RR

Urmeaza jante pe 17 si folie solLummar si ma mai gandesc daca la motor ii mai fac ceva

Modificat de edy1092
Link către comentariu

sa o conduci sanatos, e foarte frumoasa!

vad ca are praguri in plus si altele ..le-ai pus tu sau asa ai cumparat-o?

Link către comentariu
Publicat (modificat)

merci , da le-am pus eu ,masina am luat-o cu bandouri si prelungiri NEGRE si fara praguri + buza de cupra r, mai aveam si radio casetofon + magazie de 6 CD AURA pe care le-am vandut

Modificat de edy1092
Link către comentariu

Frumoasa masina!

Daca treci pe 17" si vei vinde jantele de 16" anunta-ma si pe mine te rog. :)

Link către comentariu

frumoasa foc, sa o stapanesti sanatos, ce planuri de viitor ai?

poze din interior daca se poate

Link către comentariu
Publicat (modificat)

deocamdata ma mai gandesc daca sa mai bag bani in ea ...am schimbat alpine 9852rr care imi rupea boxele originale cu pioneer DEH-P5800 MP are sunetul mult mai natural mult mai multe reglaje etc....

:blink:

Modificat de edy1092
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Urmeaza jante pe 17 si folie solLummar si ma mai gandesc daca la motor ii mai fac ceva

Uita-te la semnatura mea sa vezi ce i-am facut eu...dar pentru inceput cred ca un chip ar fi ok :D

Link către comentariu

:D jante pe 17 o marit, mai pun ceva bani si plec afara sa-mi caut alta FIARA :D glumesc acum dar in curand este posibil sa " glumesc serios ".....

Modificat de edy1092
Link către comentariu
  • 1 month later...

17' inca o schimbare ....cam de mult asteptata .....oare ce mai urmeaza :)

Modificat de edy1092
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Alta viata

Cum te simti cu jantele noi la denivelari? Eu am pe 15 si confortul la denivelari e bun (aspectul insa lasa de dorit + stabilitatea teoretic). Eu la 16 consider ca impac si capra si varza. La 17 deja confortul are de suferit.

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu

nu am probleme ...trecerea de la 15 la 17 a fost un soc la inceput dar m-am obisnuit oricum si inainte ma feream de gropi dar acum trebuie sa fiu mult mai atent, la denivelari trebuie sa merg cu maxim a doua ...altfel am senzatia ca se rupe masina in 2 :blink:, nu recomand 17 sau mai mari pt cei nervosi in trafic ...si mai ales cei care se baga cu masina in depasiri fara sa cunoasca traseul dinainte ....arunca banii aiurea ...

Modificat de edy1092
Link către comentariu

"si mai ales cei care se baga cu masina in depasiri fara sa cunoasca traseul dinainte ....arunca banii aiurea ..."

De parca ai putea sa stii ce capace se mai fura peste noapte... :Driver:

Sau ce odihniti s-au apucat sa sape in jurul unui canal fara sa semnalizeze in nici un fel acest lucru. Conoscatorii stiu la ce ma refer.

Link către comentariu

cunosc si eu destul de bine problema asta nu ai observat ca astia asfalteaza total aiurea, dar eu ma refeream mai mult la diferenta dintre 65 balonul la cauciuc pe care l-am avut eu si 45 sau chiar mai mic 40 ....este totusi o diferenta mare care la prima vedere nu se observa dar cand ajungi la gropi si denivelari sau chair plombe in asfalt ...s-a terminat

Modificat de edy1092
Link către comentariu
  • 3 months later...

mai frumos cu folie, dar nu facuta in PAINT :beerchug: Daca iti pui undeva si esti multumit de lucrare sa imi spui si mie pentru ca ma gandesc foarte serios sa fac aceeasi miscare in viitorul apropiat.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!