Jump to content

Sharan 7N 1.4 TSI - Family Dubana


ICiceu28

Postare recomandată

Salutare! Nu sunt adeptul lor! Imi place sa pastrez aspectul cat mai OE a unei masini! Nu zic ca nu arata bine ☺️

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am scos dubana puțin la mișcare la munte ca să nu ia in greutate! In ultimele două săptămâni a stat la hibernat în garaj… 

IMG_6056.jpeg

Link către comentariu

Pentru că, CAN-ul mașinii nu știe de 5F (MIB) și pentru că am planuri viitoare de retrofit-uri care necesită un CAN mai nou, am decis să iau unul cu terminație AN. Ii voi face si flash la o versiune mai nouă! :) 

IMG_6119.jpeg

Link către comentariu
  • 1 month later...

Salutaaari! A trecut ceva timp de cand nu am postat aici :) Proiectul nu a fost lasat balta si s-au facut cateva schimbari minore pur estetice :D 

 

Multumesc colegului @sutit pt info-ul necesar pt a schimba rotitele climatronicului cu modelul nou, cele asemanatoare MIB-ului, rubberized. Avand in vedere ca am modificat la climatronic, am schimbat si cel pentru reglaj oglinzi :)) 

Dupa cum spuneam, modificari minore :) 

 

Așteptăm să ajunga și cauciucurile de iarna Pirelli PZero! 

IMG_6662.jpeg

IMG_6663.jpeg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!