Jump to content

Continuare servicii online Skoda


SwatKat
 Share

Postare recomandată

Salut. Cum luna mai e perioada cand expira serviciile online Skoda (Care Connect si Infotainment Online) m-am uitat iar pe portal si imi apar aceleasi preturi, Care Connect la 189 si Infotainment la 229. Probabil de Infotainment m-as putea lipsi, de cand cu Waze etc nu prea am mai folosit navigatia masinii si mai ales cautatul de parcari online. 

Insa am mers la Avia si am vazut ca ai au alte preturi, gen 140 la Care Connect si vreo 170 la Online. Adica cu vreo 100 lei mai putin.

Mi-au zis ca ei vand niste licente, razuiesc niste cartonase si am ceva coduri acolo.

 

Ideea e: merge sa iau serviciile astea prin ei? Cumpar licentele si astept pana sa expire ale mele si le introduc pe cele noi in portal? (am vazut ca e o sectiune un de se poate baga un cod de reinnoire).

 

A mai facut cineva treaba asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, se poate face si asa. Sunt aceleasi servicii, doar ca mai ieftine. Infotainment Online nu prea ii vad rostul..... 

 

image.png.2bbe7a109020890e71b14f330b0791ea.png

000051483A - 119  lei fara TVA 

 

 

image.png.b638b71615a742736ffd931b6ef139a6.png

000051483 - 149 lei fara TVA

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

Multumesc pentru raspuns.

Care connect ma intereseaza in principal, Infotainmentul mai putin, nici nu l-am mai folosit anul trecut..

 

O sa dau comanda, sa le am, imi expira pe la jumatatea lunii iunie serviciile, dar mi-e sa nu creasca pretul... ca doar suntem in Ro. 

Daca sunt coduri, banui ca le pot tine pana expira serviciul si abia apoi le bag pe cele noi..

Modificat de SwatKat
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!