Jump to content

Șurub rupt


supersic
 Share

Postare recomandată

Bună. Mi sa rupt surubul care imi ține cele 2 injectoare din partea dreaptă  la motor 1,6 TDI CAYC de pe un Touran din 2012. S-ar putea face ceva ca să fie scoasă bucata rămasă și înlocuit?nu stiu dacă ar fi vreo problema la vreun injector ca nu am avut probleme nici cu fumul, nici cu putetea motorului. Sa auzit o bătaie si am oprit si cand am dat capacul am găsit asta. Mulțumesc

IMG-20230417-WA0001.jpeg

IMG-20230417-WA0003.jpeg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca ar fi bine sa intrebi la un service mai bun, pt ca exista trusa extractoare de suruburi rupte si nu ti merita sa o cumperi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

5 minute în urmă, Bogdan20cj a scris:

Cred ca ar fi bine sa intrebi la un service mai bun, pt ca exista trusa extractoare de suruburi rupte si nu ti merita sa o cumperi.

Nu am găsit nici mecanic și nici service auto in Piatra Neamț 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut colegu cum ai rezolvat problema și unde am pățit și eu aceeași problema .Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!