Jump to content

Service bun in Arad


claudiu_83
 Share

Postare recomandată

Am avut un mic accident cu masinuta si necesita putina atentie...
Daca stiti careva un service bun... cum scria si in titlul topicului... care sa aiba si o vopsitorie buna va rog sa-mi recomandati. Daca faceti recomandarea din proprie experienta e si mai bine... wink.gif.
Eventual puteti scrie si de care sa ne ferim wink.gif.

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai da vad ca nimeni nu stie nimic... sau nu sunt service-uri in Arad?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stii ce-i interesant?

Eu,care sunt bucurestean iti dau numarul unui mecanic foarte bun de acolo pe care-l poti intreba unde te poate indruma..il cheama Horia,ii spui ca suni din partea mea:0722/287.431.

Haioasa treaba,nu?

Bafta multa..

Luigi Vicol

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

Merci mult pentru ajutor. Am sa-l sun pe tip sa vad ce pot sa vb cu el. Merci inca o data.

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vad ca nimeni nu stie nimic despre Service-uri in Arad asaca va spun ce am gasit eu. Am fost la un tip pe strada 6 Vanatori cum mergi catre Curtici, in apropiere de penitenciar :) ... tipul lucreaza numai cu "masini". Avea in curte un A6 un Passat nou si unul ca si al meu. A6-le era gata vopsit (pe bucati) si nu se observa deloc diferenta de vopsea. In sfarzit... eu am ramas impresionat si ma duc sa-mi fac masina la el. Cand e gata va spun si voua cum a iesit,

PS: .... nu practica preturi mari....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!