Jump to content

Afișare linii ghidaj camera


Bratu Marius
 Share

Postare recomandată

Salut,

 

Tocmai ce am primit noua mașina, un Karoq Style 2023 cu Camera Pack și eram curios dacă se poate face ceva din setările de pe display sa mi se afișeze și liniile de ghidaj peste cele verzi. In momentul de fata vad liniile de ghidaj dar pe imagine mult mai mica cu masina. Țin sa menționez ca masina e in leasing operațional (masina de firma) și nu pot face modificări fizice asupra ei…

Pot reveni și cu poze la nevoie (in caz ca nu am explicat cum trebuie).

Merci, 

Marius

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Nu merge, si eu am cautat, am aceasi problema, niste rahaturi de linii dinamice de ghidaj nu se pot afisa, imi afiseaza doar liniile statice verzi. Trebuie alta camera, se numeste - Skoda KAROQ - High Line Rear View Camera with Guidance Line + wiring harness 57A827566. Sincer la o masina de 36000EUR ma asteptam ca unele detalii sa fie sub intelese, adica sa nu trebuiasca sa cau in fiecare manual de specificatii ce poate si ce nu poate, cum ar fi liniile de ghidaj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da. Pe masina aveți camera low line, trebuie facut retrofit la camera high line, cablaj, codare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!