Jump to content

VW Golf V Variant - Micul r32


vali_dvm98

Postare recomandată

Salutare, aici vreau sa spun totul despre golful meu 5 variant, care sper eu sa ajunga o alta masina fata de cum am luat-o. Creez acest topic la doar 2 zile dupa am achizitionat-o.

 

Micul R32 sper sa fie, asadar 1.9 cod BLS un r32 fake,dar si break 🚗 

 

Prima Modificare* 

                             -activare functii VCDS (US Style; Coming & Leaving Home; si alte nimicuri limba ceasuri, functie aux la mp3, centuri etc)

 

WhatsApp Image 2022-11-22 at 18.55.55.jpeg

WhatsApp Image 2022-11-22 at 18.56.33.jpeg

Link către comentariu

Faina masina ! Din punctul meu de vedere, cel mai bun Golf dintre toate generatiile. Sa te poarte cu bine.

Asteptam niste poze in plus :)

Link către comentariu

Uita-te cum isi prezinta alti colegi masinile , si incearca sa faci la fel !  in rest drumuri bune , sa te bucuri maxim de masina , fara evenimente neplacute !!

Link către comentariu
  • 1 month later...

Am revenit cu o "modificare" Am dat grila stock jos am pus aceasta fara emblema am facut grilele de la proiectoare negru lucios si momentan asa arata in partea din fata🥰

Este inceputul 😛

spacer.png

IMG_20230116_165441_190.jpg

Screenshot_20230111_165312_Instagram.jpg

Link către comentariu

Am uitat de led-urile care seara arata super tare, in curand trecem la faruri cu lupa 

spacer.png

spacer.png

Link către comentariu
  • 2 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!