Jump to content

Oglinzi retrovizoare laterale - Discutii & probleme (Tiguan AD1)


Chaingun9
 Share

Postare recomandată

Va salut, am o intrebare legata de plierea/rabatarea automata a oglinzilor pe timpul iernii. As dori sa stiu cum procedati voi si daca ati avut probleme pe timp de iarna, inghet. Exista posibilitatea sa se formeze gheaza iar la deschidere automata sa se arda motoras sau alte probleme ? Se recomanda dezactivarea plierii automate ? Multumesc 

 

P.S. nu am gasit un alt topic relevant sper ca e ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se mai pot bloca/ forta/strica in timp de la inghet. Mai departe, le poti dezactiva plierea automata, iarna....cum doresti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu le mai tin pe automat de multa vreme. Le pliez cand consider ca e nevoie. Si da, iarna daca ingheata si motorasul va forta deplierea e posibil ca sa se strice in timp.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista o codare care sa plieze oglinzile DOAR la apasarea a doua oara pe inchidere din cheie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista codare sa plieze doar la apasare lunga pe incuiere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!