Jump to content

Service-uri Tg.Mures


Gaius Baltar
 Share

Postare recomandată

As avea si eu nevoie de un polish la masina. Imi poate spune cineva unde se poate face in Tg Mures?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poti sa mergi la auto complet pe paul chinezu langa Lukoil parca e acolo.

Mie mi-au polishat odata baietii una din usi ca aveam ceva zgarieturi, dar cred ca se ocupa si de tot tacamu. Daca vrei iti dau nr de tel de la unu dintre baieti, mi-e amic. PM me!

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Imi poate spune si mie cineva unde se pot curata injectoarele in urbea noastra ? Am facut o testare si unul nu lucreaza in parametri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Revizie la Cluj, Autoworld - sub orice critica, totul jalnic, inclusiv comportamentul fata de client.

Revizie 2 mers la Mures (100 km) la Auto Top - s-a ocupat de mine Dragan Marius, revizia facuta in 90 de minute, explicate probleme, dat cutii noi si piese vechi, amabilitate 101%.

Nota zero Autoworld, si nota 11 AutoTop.

Clujeni, mergeti pana la Mures la service, merita!

Modificat de Strulli
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bucur ca tu ai avut o experienta buna cu cei de la Autotop, pentru ca iti prezint cel putin 5 persoane din TgM care au avut experiente total neplacute cu ei. Daca ai putea sa vi odata joi la o intalnire de a noastra si sa iti povestim cateva intamplari avute cu cei de la Autotop :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu unul sunt satul de autotop si la urmatoarea revizie vreau sa ma duc la cluj...

Nici macar nu au vrut sa imi regleze claxonul, spunand ca se aude bine, in realitate se aude groaznic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt unul dintre cei care au fost dezamagiti de Autotop. Nici macar limba pe BC nu au fost in stare sa o schimbe din germana in engleza! Ei merg pe deviza: "Sa vindem cat mai multe masini, cu garantiile ne descurcam noi sa tragem de timp". Asta mi-a spus-o cineva care acum un an lucra acolo...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Stiu si eu pe cineva care a lucrat la Autotop si a recunoscut ca majoritatea se dau mari meseriasi si ei sunt afoni. Nu mi-a recomandat sa merg acolo.

In schimb stiu ca Mishi din sancrai e meserias dar trebuie programare pt. ca e foarte ocupat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

NU stiu daca va ajut cu ceva, va zic doar ca la noi la reprezentanta Skoda (INGRICOP) ora de manopera este 83 RON.

Si in ultima vreme, am avut chiar foarte multe treceri de la marcile VW, Seat chiar si Audi, la schimburi de ulei, filtre, tinichigerie+vopsitorie.

Daca aveti nevoie de orice fel de intrebare, INFO , va stau la dispozitie :(

Just pm me.

PS: Se accepta si piese aduse de catre Dl Client :biggrin:

Modificat de Pandras29
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pot sa confirm cele spuse de Pandras29, eu numai la ei merg cu toate masinile si sunt super multumit atat de preturi dar mai ales de calitate, care este una foarte buna.

Mecanicii de acolo sunt toti cu experienta si stiu ce fac. Eu recomand cu incredere oricui are masina din VAG.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu pot sa spun numai lucruri bune despre reprezentanta Skoda Ingricop. Am facut cateva revizii acolo.

Am dus eu o parte din consumabile si au fost de acord.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

As dori sa postez o imagine cu o factura scanata drept dovada, pt costurile unei revizii, se poate ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am editat putin factura :D

Atasat puteti vedea o revizie la 15.000 KM la Octavia II.

Revizie/tinichigerie/vopsire se poate face pt orice tip de masina... daca aveti nevoie de INFO v-a stau la dispozitie.

PS: ieri s-a facut revizie la 1 VW TOUAREG V6 3.0 TDI - 60.000 km , COST: ~ 1.200 RON

post-37659-1238596184_thumb.jpg

Modificat de Pandras29
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am mai revenit cu 2 facturi scanate pt cei interesati :D in functie de ce modele /tip motorizare/km/ce s-a schimbat...etc aveti.

O zi excelenta !

post-37659-1240391460_thumb.jpg

post-37659-1240391692_thumb.jpg

Modificat de Pandras29
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

ceva service care repara jante stie cineva...in Mures bineinteles???Dar sa fie ceva serios...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
silviusabau21

sal la toti...nu stiti vreo vopsitorie in Tg Mures ce are si cuptor? vreau sa revopsesc palfonul , dar inca n`am gasit un atelier bun..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti incerca pe strada insulei, chiar langa terenul de fotbal de la FC Muresul.

Vopsitoria e chiar in fosta cladire Mariantex.

E relativ nou deschis si sunt meseriasi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

silviusabau21

ms mult...am sa merg astazi sa ma interesez :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De asemenea poti sa incerci si pe strada Papiu Ilarian, la baza ei vis-a-vis de Arhivele Statului; in Acatari sunt vreo 2 vopsitorii bune; in Sancrai la Boanta - asta e cum te duci spre cartierul Rasaritului, inainte de a urca trebuie sa faci pe o straduta la dreapta (mi se pare ca este a doua).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un service bun gasiti pe strada Baneasa "Service Baneasa" , mecanica, tinichigerie, vopsitorie ( in cuptor )...toate bune!

Va fac si Carte Service Auto Fit !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu recomand cu caldura vopsitoria de la Skoda Tg-Mures, de fiecare data am facut tot la ei si a iesit impecabil. Pana acuma am auzit numa lucruri bune despre ei si nu am fost dezamagit niciodata.

Avem si un coleg pe forum care lucreaza acolo Pandras29. Contactatil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Salut.Va rog sa-mi spuneti daca cunoasteti un servis sau pe cineva care se ocupa de compresoare de clima in Mures .Multumesc :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incearca in tg mures pe strada Gloriei undeva in spatele blocului. A fost un prieten si a fost multumit.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Reghin stiu o vopsitorie la preturi bune si cu dotari ca la serviceurile mari :)Pe strada Duzelor, domnul Mera. Iar service pentru motoare si alte componente in Tg-Mures pe strada 8 Martie, nr.37 ( Autocheck) domnul Csabi :zzzzz: Recomand ambele serviceuri, calitate si preturi acceptabile. Pentru numere de telefon dati un PM :D

Modificat de DRIVER07XXX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc angel MS o sa caut locatia mentionata de tine :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!