Jump to content

Si-a mea..


l.u.v

Postare recomandată

2.5 TDI QUATTRO,an 2000,90.000 km,150 cai+cip 32 caluti aproximativ,cutie manuala cu sase,filtru sport..

Optiuni:Geamuri atermice(cu folie intre ele)electrice fata spate,oglinzi electrice,clima dubla,sonorizare Bose,piele,pachet lumini,oglinzi de S,volan piele la culoarea masinii de S,ABS,ASR,ESP,incalzire scaune fata,jante 17 toli,grila+masca+pleoape faruri vopsite la culoarea masinii,manere cromate la portiere..

Mie imi place.

Voua?

Luigi Vicol

Modificat de l.u.v
Link către comentariu

misto masina, mai ales sonorizarea, iar cand am citit clima dulbla, m-am gandit imediat la vorba deja celebra: clima bizonica :)

Link către comentariu
Publicat (modificat)

..Am auzit pe toata lumea vorbind despre clima bizonica si A seis,dar eu habar n'am despre ce este vorba!

Inca ceva poze..

Bafta la toti..

Luigi Vicol

Modificat de l.u.v
Link către comentariu

super frumoasa si eleganta! interior f frumos o singura chestie nu ma atrage si asta e lemnu ala ...dar per total e superba!

Link către comentariu

frumoasa! sa o stapeanesti sanatos.

dar mie imi plac jantele.. :unsure:

intrebare: cum te descurci cu filtru sport... am vazut multi care au TDI si filtru si au prob la debitmetru.

Link către comentariu

foarte frumos. O masina de vis pentru multi,interior mai mult decat luxos, motor suficient. Bravo!

Link către comentariu
Publicat (modificat)

De vis,asa este si eu am visat cu ochii deschisi uneori la modelul asta si acum iat-o..! :P Filtrul sport nu l-am pus de foarte multa vreme,mare influenta nici nu prea are,decit ca motorul 'trage' o idee mai bine pe admisie.Pina acum n-am avut probleme,daca vad ceva suspect trec la filtrul normal,nu-i nicio problema.

PS:La optiuni am uitat de xenoane,8 airbaguri si navigatie(cu display mic insa..).

Multumesc la toti pentru urari..

Luigi Vicol

Modificat de l.u.v
Link către comentariu

chiar e frumoasa ... audi a6 e o limuzina luxoasa atat in cartzi cat si in practica, dovada - pozele tale :D .. parerea mea ca jantele alea nu prea se potrivesc, ar merge ceva spitzat .. de preferinta cu cat mai multe brate (vezi aici)

in rest e o bijuterie pe roti :D, sa ai grija de ea .. si de tapiserie, ca pare f pretentioasa ! ;)

Link către comentariu

vrajit de fabia ai pus niste roti de 10 pt masina asta. oare cat costa? e cam singurul lucru care-i lipseste, in rest, lovin' it!

Link către comentariu

Intr-adevar,jantele alea originale Audi sunt super.Daca facem rost de marafeti ne aruncam asupra lor :) Apropos,sunt de dat??

Bafta la toti..

Luigi Vicol

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!