Jump to content

Suport auto pentru telefon aftermarket


Marius
 Share

Postare recomandată

  • Administrator

Ce suporturi auto pentru telefon aftermarket folosiţi şi/sau recomandaţi?

Am aruncat o privire pe internet şi pe multe site-uri se găsesc recomandări privind iOttie Easy One Touch cu sau fără încărcare wireless.

spacer.png

Un alt suport recomandat, de fapt singurul care se regăseşte pe site-ul Apple, este Belkin car vent mount pro with magsafe.

spacer.png

Dar aceste două variante sunt destul de piperate. Ce recomandări aveţi?

Vă rog, evitaţi pe cât posibil să postaţi link-uri către magazine, e suficientă denumirea produsului şi eventual o fotografie (mai departe fiecare e poate să-şi caute singur pe internet). Link-urile către magazine online dispar după o vreme şi nu se mai înţelege nimic din topic.
Mulţumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu folosesc modelul asta, foarte simplist. (Google: suport telefon grila ventilatie)

 

Minusuri:

- putin complicat sa pui telefonul in el, in mers, cu o singura mana

- nu e compatibil cu toate tipurile de guri de ventilatie


Plusuri:

- pretul mic

- daca am nevoie de telefon urgent, il scot din grila de ventilatie cu tot cu suport, apoi il pun inapoi

 

 

E613D617-4D6B-422B-B608-5DB01CC5CBCD.jpeg

 

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am schimbat câteva suporturi, dar ăsta a fost singurul care mi-a plăcut:

https://www.flanco.ro/suport-auto-universal-hama-178245-negru.html

 

Nu se numea hama pe vremea aceea, dar pare identic. Singurul dezavantaj e tăblița care trebuie atașată de telefon. O poți ascunde în interior dacă ai husă, nu e neapărat nevoie să o lipești de telefon (se va dezlipi greu, eu aveam o folie pe spatele telefonului și am dat-o jos cu tot cu folia).

Modificat de MyKe
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu folosesc de cativa ani buni acest model si sunt foarte multumit de el , se gaseste intr-o multitudine de forme de prindere .

image.thumb.png.af6a3234bfd4048b64df80f2bdd209c3.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!