Jump to content

Rectificare scaune injectoare Pd


bgd1
 Share

Postare recomandată

Salut , am văzut in niște postări mai vechi ca exista posibilitatea sa bucșezi scaunele injectoarelor Pd pe mașina cu niște bucse de bronz . A făcut cineva operațiunea ? Cunoașteti pe cineva care face așa ceva ? Va rog frumos sa lăsați un număr de telefon ca am schimbat oringurile și acum începe iar sa facă figuri asta după 10 000 de km ! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine schimbi chiulasa, numai ca e greu de gasit una fara uzura! Am vazut unii care le-au bucsat si au avut iar probleme mai devreme sau mai tarziu! Era cineva care zicea ca santurile aparute dupa bucsare erau mai mari decat cele avute inainte de bucsare! Probabil depinde si de meserias sau metalul pe care il baga acolo.

Modificat de florynsv
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aici nu a fost cazul. Sigur ca depinde ce material se utilizeaza.

Da, chiulasa noua...e buna. Una sh fara uzura,  greu de gasit, avand in vedere varsta acestor masini

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Și nu ai numărul celui care a făcut asta sau unde a foat realizată lucrarea ? Decât sa o dai jos sa cauți alta manopera bani mai degrabă alta mașina , părerea mea . 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incerc sa il aflu.... e treaba de N ani... multi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poftim, am vb acum cu cineva....aceștia sunt http://www.strungarieauto.ro/

Te rog sa te documentezi legat de ei, vorbeste la telefon, etc...nu am colaborat direct niciodata cu ei, nu-ti pot da un feedback corect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!