Jump to content

Upgrade to A3 (cu muschi)


ShadoWzZ

Recommended Posts

  • Administrator
R_a_z_v_a_n
On 24.07.2021 at 9:16, razvancc a scris:

...ipocritii cu electrice....

Te rog să-ți controlezi limbajul.

Considera postul meu un avertisment scris/verbal.

 

Mulțumesc 

Link to comment

Tips-urile va saluta :) 

Zici ca am filmat cu cartoful ... nu inteleg de ce ... 

 

Edited by ShadoWzZ
Link to comment

Plaaaace tipsurile, aliexpress la 5$ asa-i? :))

Felicitari pentru switch, schimbat fun factor, sau asa mi-as da eu cu parerea :beerchug:

Link to comment

Fun factor +50! :) 
C
e imi place este ca acum si la mers incet, pe confort, auzi ca este ceva necurat la mijloc 😄 Asta pe langa faptul ca atunci cand o deschizi, clar o auzi acum :D 

Link to comment

Se aude super! Ce bine ca n-ai putut sa schimbi tipsurile :)) 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ii dau maxim...pana la prima linie pierduta grav, asa...la vreo 2 masini. :))

 

Link to comment
5 hours ago, ShadoWzZ said:

Tipsurile facute negru, curu-i gata :D

black1.jpeg

 

Nice and clean.

Link to comment

Am dat si eu peste cumatru. Sedea pe marginea drumului. I-am facut cu mana din mers 🙂

Link to comment

Daca era prin zona bombardata (in lucru), aveai timp sa ii pui o intrebare. 🙂

Link to comment

In zona bombardata am fost depasit de intreaga romanie la cat de incet mergeam 🙂 Acum seara in schimb am dat peste toata familia in parcare 😂

Link to comment
  • 2 months later...

Pe toti bre', pe toti.
Presurile au fost primite cado' la livrarea masinii :D dar trebuie sa recunosc ca imi plac foarte foarte mult. 

Link to comment
  • 2 months later...

Nimic, doar face km ( si nici pe aia nu prea :)) ).
Am apelat la garantie si a fost schimbat motorasul geamului electric de la usa soferului pentru ca scotea un zgomot. Eu am crezut ca este ceva mizerie intrata la rama dar ... se pare ca era un defect.
Operatiunea a decurs fara probleme si fara repercursiuni (greieri) :)

Am mai comandat puddle lights cu OOOO si inca un carlig pentru sacose pentru portbagaj.

Cam atat :)

 

633830217_WhatsAppImage2021-12-21at10_08_50.thumb.jpeg.e9f4aab1499eb8bce8ba18c033a5fb94.jpeg

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!