Jump to content

ajutor cu o broasca botita in parcare


alexrotaru
 Share

Postare recomandată

salut,

azi mi-am gasit broasca in parcare lovita in spate. de fapt nu cred ca a fost lovita de o masina, ci mai degraba deliberat de cineva (are tabla de la usa de la motor bagata inauntru). era fara numere si cred ca vecinii mei s-au gandit sa-mi faca un bine...

nu e mare lucru de indreptat la ea, dar as prefera sa merg la un atelier totusi...puteti sa imi spuneti si mie unde as putea sa merg?

eu stau in militari...

mersi,

alex

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu prea ai ce face, cheama politia - trebuia chemata in 48 de ore - constatare, si poate identifica faptasul, daca nu asta este paguba ta - si la mine cu plafonul a ramas sa ma descurc... cumpara o capota motor si gata( daca despre asta este vorba ) eu am 2 bucati - daca te intereseaza la pretturi modice sau schimb cu alte piese. Oricum masinutele noastre nu sunt vazute deloc bine de o parte din populatiune....eu stau in Crangasi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oricum masinutele noastre nu sunt vazute deloc bine de o parte din populatiune....eu stau in Crangasi

oare de ce o fi asa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E ushor de indreptat o capota de spate. A sarit vopseaua?

Daca infundarea este pe o arie mai mare, incearca un pod de palma pe dos. Daca e arie mica- ciocanul de plastic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oare de ce o fi asa?

pt. ca unii ie prosti... rau de tot... traiasca loganu' .... unii nu pot intelege ca gaina batrana cu morcov tanar fac ciorba buna ::D))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!