Jump to content

Xcellence Desire Red


iNsideR69

Postare recomandată

Salut tuturor si bine v-am gasit! Sunt prezent pe forum de prin 2017 cand mi-am luat prima masina - Golf7-  pe care nu m-am gandit sa o prezint 😆 Intre timp am schimbat jucaria asa ca de data asta nu mai ratez ocazia 😁 
Leon 5F Xcellence 1.5 benzina 130cp manual fabricatie sfarsitul lui 2018. Este in posesia mea de anul trecut din martie.

Masina de test-drive luata la 4.9xx km in prezent are undeva la 10.xxx km. Nu vreau sa respect recomadarea de service long life asa ca in jur de 15k km o sa ii fac prima revizie..
Cateva dotari 

Full led, beats, DCC, semi-piele, kessy,  pachet iarna, full-link etc..Mi ar fi placut mult sa aiba si ACC..Golful dinainte avand aceasta dotare ii cam simt lipsa in rest are cam tot ce trebuie...
Planuri am destule cu ea..timp si bani sa fie😂😂

Mai jos am sa va las cateva poze 

 

 

ktn6.thumb.jpg.29c66822a061495663e22fa0bc630f0a.jpg

 

ktn2.thumb.jpg.67c88401b68622c893f4e746ba194799.jpg

 

ktn3.thumb.jpg.80512e8c7ad74934a6658f59a105a00a.jpg

 

ktn4.thumb.jpg.4d2d1ec81c0e93e0095764900829dbe4.jpg

 

ktn5.thumb.jpg.2cc66867b2e278b453e19107e486e92b.jpg

 

Modificat de Rave
Link către comentariu

Foarte bine arata culoarea pe faceliftul 5f. ACC se poate monta ca retrofit, daca esti pregatit ca buget si timp de munca.

Link către comentariu

Să vă bucurați de mașină câți mai mulți km fără probleme!

 

Frumoasă culoarea!

 

Sunteți mulțumit de sistemul de sunet Beats?

 

Își face treaba sistemul DCC pe modul confort? Ce model/dimensiuni sunt jantele și anvelopele?

Link către comentariu

Arata foarte bine!

Cum se simte masina comparativ cu golful? (Calitatea finisajelor/plasticele/trimurile/ sunete suspecte 😀)

Link către comentariu

@Cristian Multumesc! Mi se pare cea mai faina culoare sincer..Pe parcurs sper sa fac si retrofitul cu acc si de ce nu si altele😜

@drign Multumesc frumos ! Beats-ul isi face treaba cu varf si indesat automat sunt super multumit😊.Sunet clar si bass puternic.Iar legat de DCC in comfort isi face treaba exemplar din punctul meu de vedere..Peste denivelari sau treceri inaltate n am treaba..

Jantele sunt pe 17 si cam atat stiu acum, alte detalii nu am..Revin cand o sa le pun pe masina,momentan le am pe cele de tabla.

@andreii_george Mersi frumos ! Si al tau e belea😂 Comparativ cu golful pe care l-am avut, seatul este cel putin o clasa peste referitor la calitatea finisajelor,plastice, trimuri etc. Ca sunete suspecte sunt cateva(cel putin asa am impresia)dar sper sa le dau de cap😂😂

Link către comentariu

@MyKe Multumesc frumos! Eu asa stiu😀 Ma interesez mai bine si rectific cele spuse😝. E final de 2018..2019 pusa in circulatie de test drive...Plus ca are plan de service 2 ani sau 30k

Modificat de iNsideR69
Link către comentariu
  • 1 month later...

Revin cu updaturi😂Luna asta masina a facut 1 an de cand e la mine si 12k km in total.
A primit intre timp folii fumurii Llumar full pe spate si luneta si semnalizari dinamice din china because why not😁Semnalizarile au fost si montate intre timp 😝

 

ktnn.thumb.jpg.c2debb406e6ccb56b7b3fc6bdedf04e2.jpg

 

chinaa.thumb.jpg.bc52f8a64d4c8a5d1ac411a8ba2662ef.jpg 

 

 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!