Jump to content

e-Up! / CITIGOe iV - service si intretinere


skoderia
 Share

Postare recomandată

Tocmai ce am fost sunat de Avia Pantelimon ca exista rechemare pentru actualizare software la Skoda Citigo e iV si am programare pe 7.01.2021.

Nu a stiut sa-mi spuna mai exact daca vor aparea ceva schimbari dupa, ci ca este o actualizare.

Daca aveti idee ce schimbari ar putea aduce sau daca a facut deja cineva as fi curios, poate vor mari viteza de incarcare ca la e-golf, mai sti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Mai am putin si fac 30.000km in mai putin de 2 ani. Aveti vreo idee cat tre sa pregatesc pentru revizie?

Inca nu am intrebat la service, dar as vrea sa aflu ce au platit si altii, inainte sa ma duc la ala care imi cere si 700 lei (am auzit si scorul asta).

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

760 la PBN. Japca! Am intrebat, da de ce e asa scump? Zice, pentru ca e masina electrica...

60km mai spre nord e 444. Din astia aproape jumatate este singura chestie schimbata, filtrul de polen (care la magazin e 30-40 de lei).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!