Jump to content

Quattro - iarna


maxu
 Share

Postare recomandată

Sau asa aici.

Oricare ar fi principiul de functionare al Quattro (ESP, EDL, ASR, diferentiale, etc), aici se vede cel mai bine ce poate face, ce control ai asupra masinii pe zapada, in rest las filmuletele sa vorbeasca :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

Si un idiot - nu pot sa-i spun altfel (please don't try this at home) - ne demonstreaza veleitatile quattro pe carosabil umed aici.

Sper ca bine am vazut - era quattro.

Modificat de maxu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu numai ca era quattro, dar e si S6.

si daca am vazut bine, el se joaca..foarte aiurea, dar la iesirea din sensul giratoriu, parca prinde foarte bine aderenta, cand dupa atata invarteala schimba directia de mers si iese din sensul giratoriu... :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti trebuie ceva tupeu sau inconstienta (pe langa talent) sa faci asa ceva in oras, intr-un giratoriu !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super meserias gagiul..

Si super masina de asemenea.

Ahh,imi aminteste de fosta mea masina,nu era S6 dar arata exact la fel si era tot Quattro.Intodeauna mi-au placut Avanturile..

Luigi Vicol

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog sa nu deviem de la subiect...:blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super meserias gagiul..

:blink: De obicei toti idiotii au cate un talent ascuns.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Super-Marfa filmuletzele :)

Mai ales ala cu A4 Alb! :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
Si un idiot - nu pot sa-i spun altfel (please don't try this at home) - ne demonstreaza veleitatile quattro pe carosabil umed aici.

Sper ca bine am vazut - era quattro.

;) ala da meseriash..... pai cum sa fie ala 'idiot' :o ?!.. tu chiar nu vezi ce bine controleaza masina.... e adevarat partea cu'don't try this at home'...da' tipu parea cunoscator... si masina este un S4 2.3 turbo bineinteles quattro....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt de aceeiasi parere,dar daca omului nu-i place ce vrei?

El degeaba are Quattro daca n-a incercat si el sa se joace putin cu ea,macar pe zapada..da da bine sa scrie Quattro acolo,nu?

Luigi Vicol

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Raman la parerea mea - ala e un idiot; si va fi idiot cu comportamentul asta; nu stiu daca ati observat, nu de maiestria lui m-al legat, ci de faptul ca o face in plin trafic. Nu stiu zau ce parere ati fi avut daca un destept ca ala va facea zob masina, tot pareri bune ati fi avut ?

P.S. M-am jucat putin si pe zapada, dar mai mult imi plac senzatiile pe asfalt..... schimbarea de cuplu cand accelerezi in curbe stranse :( .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cum dr*** sa nu-i dai prioritate aluia care face asa in sens.....faza asta am vazut-o Live pe un A3 in Bacau:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca baiatul ala nu stie atunci a nimerit-o dar poate taso o fi fost pilot de teste si maicasa la fel :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

ia uitati cum se face - in mijlocul naturii :offtopic:

in siguranta
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, dar in afara de el, nu a pus pe nimeni altu in pericol :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!