Jump to content

Sistem audio


CataLSC
 Share

Postare recomandată

bose.webpSalutare, detin un golf 4 variant si am o intrebare pentru voi. Cam care ar fi cel mai low-cost sistem audio instalabil pe masina asta?

Da, stiu ca ii un cazan, stiu ca ii deodata cu bunicu etc, dar e singura pe care o am la dispozitie in momentul de fata si daca tot nu am mare lucru dotari, sa o fac totusi pe bunul plac, nu de competitie.

Also as vrea sa intreb daca cumva as putea potrivi un sistem audio de pe un audi a4 b7 (bose) pe masina, daca se pot demonta plasticurile de pe subwoofer astfel incat sa incapa intr-unul din buzunarele laterale din portbagaj sidaca dimensiunile boxelor corespund cu cele ale unui golf.

Multumesc de atentie.

portbagaj.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu, nu merge sistemul, nu e compatibil cu G4. Mai bine mergi pe ceva aftermarket 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acum, fiecare dupa preferinte...si buget

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Focal RSE-165 in usi daca nu vrei sa iei amplificare, si un headunit Alpine/Kenwood cu bluetooth

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Salut, nu sunt 100% sigur dacă postez în forumul corespunzător. 

A schimbat cineva navigația originală de pe mașină și a pus ceva cu display mai mare cu android care se mișca binisor și poate face o recomandare?

Ma interesează sa fie cu minim 4 GB RAM. Merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!