Jump to content

Compatibilitati Golf 6 Variant vs Golf 5 Variant


vlady_zch
 Share

Postare recomandată

Salutare, nu am gasit nici un topic asemanator si m-am lovit de mai multe chestii de compatibilitate intre aceste 2 modele. Ma refer de la psfarsitul capotei spre spate mie mi se pare identic atat exterior cat si interior. 

Este doar asemanator sau chiar se potriveste tot? Stie cineva?

In prezent vreau sa schimb barele transversale cu unele nichelate si pretul cel mai bun l-am gasit la cineva care are dar sunt de Golf 5. Stie cineva macar daca barele sunt la fel? Multumesc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa cum bine ai observat, de la stalpul A inspre spate, Golful 5 si 6 Variant sunt identice. Cu mici exceptii de genul culorilor de la interior folosite la tapiserie intre cele doua generatii, design al bordului diferit, in rest sunt aceleasi masini. Prin urmare, poti linistit lua acele bari cromate de pe G5, pentru ca se vor potrivi. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!