Jump to content

Bancheta spate ridicata la revizie?


gaby_nuta
 Share

Postare recomandată

Salutari, astazi am facut revizia a la Midocar Vitan (am nimerit un consilier sictirit si dubios...), iar la preluarea masinii am observat ca s-a umblat la bancheta spate a masinii si in portbagaj (lucrurile de acolo fiind ravasite). M-am uitat sa vad daca a disparut ceva sau este ceva in neregula insa nu am observat decat ca parca bancheta spate se ridica cam usor in sus. Ce am facut la revizie: filtru combustibil, filtru aer, ulei, lichid de frana (este posibil dar nu sunt convins sa se fi pus si testerul pe ea). Nu inteleg ce au cautat in portbagaj sau la bancheta din spate. Am vazut ca sub bancheta se afla niste fire. Are cineva idee ce ar fi putut face/cauta acolo?

Multumesc anticipat!

Modificat de gaby_nuta
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Sub bancheta spate se afla pompa de benzina.Poate au verificat ceva acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc! Cred ca nu au stiut din prima unde e localizat filtrul de benzina..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!