Jump to content

Tayron X / Crossover Coupe - cum arata, ce e nou, cand apare


straight
 Share

Postare recomandată

Cateva imagini cu Tiguan X . Cred ca trebuie facuta alta arie pentru el. 

20200513_123752.jpg

20200513_123818.jpg

20200513_123841.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@straight puteai sa vii cu mai multe detalii decat cu  3 poze si fara descriere corespunzatoare   acest model de care zici tu se numeste Tayron X  (nu are legatura cu Tiguan)  si este dedicat strict pentru piata de China .   Este vorba de masina din pozele de mai jos : 

292v370315.thumb.jpg.826c6eec76a32229bbf6352d20c6e34b.jpg

292vd279a6.thumb.jpg.4293b3c9bbaf115802804813f855abfa.jpg

De arie dedicata nici nu se pune problema ,   exista deja arie dedicata pentru modele mai rare  :  https://vwforum.ro/forum/8-alte-modele-vw/ 

Acest topic nu are scopul in aceasta arie de Tiguan -  Se va muta in aria mentionata mai sus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Doomy changed the title to Tayron X / Crossover Coupe - cum arata, ce e nou, cand apare

Eu l-am gasit cu acele poze cu denumirea de tiguan x .

Daca as fi avut mai multe informatii cu siguranta nu le tineam doar pentru mine din moment ce am pus poze. 

Nu stiam de piata chineza ca are asa ceva ....citisem si am vazut mai mute schite cum ca la un moment dat vw vrea sa faca si o versiune coupe a tiguanului . Se intampla inainte de a cumpara eu masina . Credeam ca s-a concretizat cu masina din poze ?

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este vorba de o clasa noua de automobil pentru VW  care doreste sa intre in competitie cu omologul sau de la BMW -> X6.  

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai degraba cu X4, decat cu X6... parerea mea.

Oricum, la fel ca X4, mi se pare foarte urat :) 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!