Jump to content

Bancheta spate


liviu242006
 Share

Postare recomandată

Hristos a inviat,cum se desface spatarul de la bancheta din spate la o octavia 3?este din doua bucati si este rabatabil,vreau sa le dau jos sa le desfac husele sa le spal.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adevarat a inviat .

Ai pe margine un plastic care este cusut de material ,se scoate cu grije sa nu-l rupi .

Apoi acele vergele care tin husa lipita de burete ,si pe urma in masina de spalat 

Succes .

 

 

PS fac asta frecvent .

Aspira si buretele chiar daca nu pare murdar .

Modificat de pop_ady44
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • vdragos locked şi unlocked this topic

Datorita faptului ca husele pe interior au prinderea cu cleme de plastic(nu metalice) am renuntat la scoaterea de pe burete,existand un risc marit sa se rupa.acum am o intrebare strict pt cei care au montat rezistente de incalzire in scaunele fata:daca duc masina  la cineva care are aspirator cu injectie extractie,exista riscul sa se arda rezistentele de incalzire in scaune?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am curatat de 2 ori si nu am avut nicio problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!