Jump to content

Audi A4 B8 Avant S-Line

bobbycvi

Recommended Posts

Salut. 

Pozele iti cer ajutorul pentru ca nu se descurca sa spuna prea multe despre masina.

Salut.

Motor: 2.0 TDI (143CP)

Cutie automata multitronic

Echipare S-Line

Navigatie MMI 3G+ (Color)

Full xenon.

Am adaugat un modul bluetooth pentru Audio Bluetooth fiindca masina are doar voice bluetooth (phone). Telefonul sta mereu conectat acum la 2 bluetooth, unu pentru Phone, unu pentru muzica.

Jante 19inch (vara)

Interior piele/alcantara.

Incalzire scaune. Suport reglabil lombar ambele scaune fata.

M-ai adaug poze, nu ma lasa vwforum sa adaug mai mult de 4mb :).

20190824_093814.jpg

20190824_093821(0).jpg

20190824_093827.jpg

20190824_093802.jpg

20190824_094832.jpg

20190824_093858.jpg

Edited by bobbycvi

Sa o stapanesti sanatos!

in afara de scaune, nimic altceva nu pare S-Line, nici volanul..

Super ok. Nu smaceste sau alte chestii si in plus la accelerat e super smooth.

Edited by loghy
quote post anterior

Frumoasa masinuta, sa o stapanesti sanatos.. Jantele din poza spui ca sunt pe 19? Din cate stiu, sunt pe 18"..

Volanul nu e acelasi , nu e de S-line al tau, tu ai volanul normal, nu de S-line.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• dannyb
      By dannyb
      Am schimbat azi chitul de distributie la O&V PROFESIONAL (ymy 75) in Floresti, asta pentru clujeni.A costat 950 ron si a necesitat cca. 3 ore. Recomand acest service, caracterizat prin seriozitate si calitate a lucrarilor .Sunt profesionisti in adevaratul sens al cuvantului.Lucreaza cu piese originale si dau garantie pentru lucrari. S-auzim numai de bine!!!
    • Guest
      By Guest
      Salutare.
      Inainte de a posta "New Topic" am cautat sa vad daca exista deja un thread pe tema asta. Nu l-am identificat, deci, am purces la drum cu discutia. Daca contrar celor aratate mai sus, stie cineva despre vreo discutie similara, rog un moderator sa uneasca topicurile. Multumesc.
      Si acum:
      de la o grindina mai sanatoasa, masinuta a ramas cu urme pe plafon si pe capota portbagajului. Nu e nimic in profinzime, vopseaua nu e sarita, atata doar ca daca te uiti de la nivelul tablei, se cunoaste. Intrebarea mea ar fi:
      stie cineva de vreun service unde se pot remedia cele aratate mai sus--prin zona Bucurestiului--si cam cat ar costa?
      In Germania, de unde am luat masina cu loviturile de grindina, mi s-a explicat in felul urmator: aia de la VW Reutlingen puteau sa-mi rezolve ei problema, insa mi-au zis ca ar fi vreo 800 de euro si drept urmare, mi-au recomandat sa merg la un garajist privat unde ar fi max. 150 euro, cu atat mai mult cu cat nu necesita revopsire. Cica s-ar aplica niste ventuze care ar corecta respectivele imperfectiuni.
      Deci? Anyone...?
      Multumesc pentru sugestii :icon_thumright:
    • flo
      By flo
      Pt. Clujeni ... ce service-uri recomandati pt. constatari si schimbat de bucse, placute , discuri, telescoape, etc. in Cluj Napoca ? la care ati fost si sunteti multumiti . Eu am fost la vreo 2 si nu sunt multumit ... Mersi
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri

Ne cerem scuze că intervenim dar credem că folosiți un plugin de ad-block. 

Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere ce sunt afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult sustinerea acestei comunitati. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante. Multumim! :)

PS: daca aveti probleme cu situl chiar si dupa ce a fost dezactivat adblocker incercati sa intrati din alt browser si discutati cu noi pe topicul Updete forum din aria acesta https://vwforum.ro/forum/20-anunturi-administrative-observatii-si-sugestii/
Exista si alte extensii (gen VPN) sau antivirus ce filtreaza traficul si pot bloca cookies. Verificati si pe acestea daca le aveti setate corect pentru vwforum.ro . Multumim

Accept