Jump to content

Service AURBER

ovidiu_vr
 Share

Recommended Posts

Am fost cu masina la vopsit la ei, o parere rea despre ei. Am lasat-o intr-o stare si cand m-am dus la ei neanuntat am gasit-o cu o infundatura in zona clapeta rezervor asa ca au mai vopsit si aripa spate dreapta. Dar cel mai urat din partea lor e ca nu mai am lampa spate dreapta pe original, dintre cele doua (stanga -dreapta) dreapta venea perfect, era fara luft. Cand l- am dat  jos nu mai era cel original, era pe valeo cu data de 10. 2018 si fara cod ul 5M0945096N - Lampa dreapta exterioara. Era codul de original de pe prima echipare din 2005, s-au miscat repede cu gasitul lampii. Asta nu vine deloc, are un luft de vreo 3 mm , in interior.  Nu recomand. Asta am patit-o la ei. Adresa BD. PRECIZIEI, NR. 13 G, LOTUL I, SECTORUL 6, BUCUREȘTI.

Edited by ovidiu_vr

Tot la Aurber am dus si eu o masina pentru tinichigerie si vopsitorie, masina a avut un accident pe partea stanga, au fost de inlocuit elemente caroserie de vopsit aprox 50% din caroserie.

Lufturile pe partea unde a fost reparata au iesit mai bine decat cele de fabrica, iar vopseaua foarte ok, fara defecte.

image1_(2).jpeg

image2 (1).jpeg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• ursuake
      By ursuake
      Cer scuze moderatorilor daca exista un topic dar eu dupa cautari indelungate nu am gasit decat cateva discutii si alea vechi.

Caut un shop in Bucuresti care sa ofere colantari de calitate (fara zgariat tabla cand taie colantul, fara dezasamblari inutile si suruburi lipsa la sfarsit, fara colant care se dezlipeste pentru ca a fost pus prost, fara colant prost/ieftin vandut ca si de calitate etc etc).

Ma intereseaza un clear coat sau pe culoarea masinii (negru) pentru masina din descriere. Stie cineva vreun atelier care sa faca treaba ca lumea? Prefer sa platesc mai mult si sa iasa treaba ok.
    • Silviu_7
      By Silviu_7
      Nu am gasit un topic corespunzator pentru problema asta dar zic sa incerc aici.

In legatura cu vinieta de parcare in B, a trecut cineva recent prin procesul acesta? Stiti de hartie trebuie ceruta de la leasing?
    • d4rkm4nx99
      By d4rkm4nx99
      Salutare, 
      Vreau sa schimb ambreiajul la o cutie DSG 7, imi poate recomanda cineva un service competent care respecta procedura de inlocuire ? 
      Multumesc anticipat!
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in broserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim! :) 

Accept