Jump to content

MarikZMR

Postare recomandată

Salutare, n-am mai scris de ceva vreme și m-am gândit să revin cu update :D

Am vopsit părțile unde am fost lovit împreună cu un prieten:

lW66lDR.jpg

Cum arată acum:

qBAvBOH.jpg

 

M1JcDen.jpg

Re0D9HK.jpg

Nu am reușit (nici nu am încercat) să repar asta dar o voi face curând:

i9tGzSf.jpg

Per total a ieșit bine, se vede puțin diferența de lac dar o voi rezolva săptămâna viitoare cu polish:

eiBrZEt.jpg

qNvoDMg.jpg

Alte informații..  mi-am înscris în final mașinuța pe numele meu :D

RAR trecut, ITP bun, câteva zile de alergat.. :(

zOp0G4e.jpg

oS2OqFN.jpg

Am făcut update de firmware la navigație + hărți East Europe + schimbarea culorilor meniului:

EcgHXfq.jpg

IgGK32N.jpg

UZTUa6e.jpg

Si ca ultimă informație, mi-am cumpărat 4 cauciucuri de vară: Goodyear Efficient Grip Performance 205/55R16 91V (1.134,16 LEI)

 

Link către comentariu

Hmm..nu vreau sa par rau, dar nu mi se pare ca a iesit ok. Se vede diferenta foarte mare de culoare . In afara de asta, daca nu i-ai facut indoitura aia, va trebui reparat si vopsit din nou.

PS : Hai si cu zilele bune, prea ai avut numai ghinioane :(

Link către comentariu

Tinand cont ca n'a vopsit decat coltul ala, dupa polish se va atenua diferenta, oricum va fi mai bine decat sa o fi lasat asa

Link către comentariu

@16MAW, o să revin și cu poze după polish, și eu zic că o sa arate mai bine după, la fel cum zice @andrei0241. În timp avreau să schimb barele și nu merita să bag bani în ele să le vopsesc profi.. Voi repara și îndoitura odată cu barele noi.. bani să fie :D. Sper să nu mai am ghinioane ?

Link către comentariu
  • 1 year later...

Mașina a fost vândută. Topicul se va închide.

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!