Jump to content

VW Tiguan Facelift vs Passat b7 AllTrack (ambele dupa 2012)


flaviu2195
 Share

Postare recomandată

Multumesc de sfat, am sa incerc. Sunt convins ca alta e impresia dupa ce o conduc decat dupa pareri de la alti utilizatori si poza. 

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, am strans cateva informatii utile si neasteptat de repede. Am sa ma folosesc de ele, am sa incerc masinile si dupa am sa revin cu ce decizie am luat, iar dupa achizitie am sa vin sa va impartasesc experienta. Pana atunci la cat mai multi km, poate ne intalnim prin alte topic-uri. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai luat in considerare si varianta unui Seat Leon X-perience?

Pe piața SH, primele modele (cu 4 drive) încep de la 13-14k euro. 

Din punctul meu de vedere, la achiziția SH contează mai mult anul (sa fie cat mai noua) decat numarul de km făcuți, iar modelul amintit mai sus ar avea o vechime de aproximativ 3 ani.

Se conduce foarte misto, are suspensie foarte confortabila (in special cu rotile de '17), garda la sol ok, 4drive, portbagaj mare.

Daca ai întrebări legat de acest model, iti raspuns cu plăcere pe privat :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!