Jump to content

Golf Mk6 GTI DSG


oldtimer

Postare recomandată

Foarte frumos ce ai facut aici! Felicitari!

De unde ai luat extensia pentru eleron? Ma intereseaza si pe mine.

Link către comentariu

Mersi. Ebay.de. Ii un chin de montat ;)  .... nu se aseaza perfect, trebuie tras de el, apoi lipit bine de tot, apoi cu badna sa ramana pe pozitie. Banda ce vine de la ei, ii pistol cu apa.

 

Modificat de loghy
quote post anterior
Link către comentariu
  • 5 months later...

@golfcos Da! In poze era cu vara, dar am montat inre timp anvelope de iarna :D.

Are ceva ca nu sunt 15 sau 16" de tabla :D? 

Link către comentariu

Ce-i 18, ce-i 19 :))) .. mai mici de 18 oricum nu incap. 

Modificat de oldtimer
Link către comentariu

Nu pățesc absolut nimic :)... doar dacă musca din ceva groapa sau bordura e nasol... oricum cred ca trec la următorul nivel :)... urmeaZa pozele :)

Link către comentariu

Schimbare de situatie...  pe luni ajung noile jante :D.. uremaza si o suspensie .. inca nu stiu ce...

Link către comentariu

Da. Nu arată rău nici cu alea... dar mai mult îmi plac astea :D... ma refer culoare deschisă ...

Link către comentariu

Si mie imi place culoarea. Nuantele inchise fac janta sa para mai mica decat este. Oricum , la ce ierni vom avea de acum inainte ... suntem in siguranta si cu cauciucuri de vara si roti pe 18 :)

Link către comentariu

Le dau jos și pun 18 :) PTr iarna :)

Din unele unghiuri, janta neagră nu îmi place cum arată... dar e chestie de gusturi... și da par mai mici :)

Modificat de oldtimer
Link către comentariu

Foarte frumoase, alt contrast dau per total decat pe negru. Superturismo LM? Mi se pare ca sunt ca ale mele, doar ca eu m-am oprit la 18 inch.

Link către comentariu

Da, alt contrast :D..

Suprturismo Dakar.. astea s-au facbricat pe 20 doar si 21... nu sunt la fel.. sunt diferente mici.. optice si foarte mari la rezistenta :).

Lm are gaura centrala mult mai mica... cumva mia inchis si unghiul gaurii..

 

Modificat de oldtimer
Link către comentariu

@oldtimer Ma uitam acuma pe net, sunt destul de asemanatoare, sa le stapanesti sanatos si grija la borduri :)...cand vine caldura :D.

Link către comentariu

Hai sa le vezi live.. ai sa te convingi de diferenta :). Mersi.. pai mai stau 2-3 zile cu ele sa mai fac niste poze, apoi pun cele de iarna inapoi :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Tot mai frumoasa pe zi ce trece :D Cat te-a costat pregatirea de vara si de unde? Merci!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!