Jump to content

‘18 VW PASSAT 2.0 TDI 150CP R EXECUTIVE


Rafyrr

Postare recomandată

George Craciun

Foarte frumoasa masina! Culoarea e cu totul deosebita,si combinatia cu R Line va intoarce privirile pe strada.Mi se par asa frumoase Passat B8-urile,imi inspira cu totul senzatia de premium si exclusivitate,masina ta e cu totul iesita din tipare.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salutare, arata super bine !

Ce dismensiuni au cauciucurile pe aceste jante?

Merci, succes !

Link către comentariu

235 40 R19 . Directia se simte mai greoaie si nu mai este nici chiar atat de sprintena ca inainte cand aveam jante pe 18 . 

Link către comentariu
mihai.onu94

Cele mai frumoase jante pt passat si merg super cu r-line. Pe langa directie si acceleratie o sa mai simti diferente si la consum. De ce nu ai configurat masina direct cu jantele astea?

Link către comentariu

 Nu am configurat o asa deoarece pt varianta de echipare R Executive nu sunt disponibile aceste jante , ele merg puse doar pe highline . Acum vin si va intreb , daca alegi in configurator varianta highline , este acelasi motor ca al meu 2.0 150 cp , 350 nm , doar ca poti sa adaugi aceste jante verona . Banuiesc ca nu este nimic modificat la masina cand optezi pt aceste jante , deci deduc ca nu fortez masina pt ca am pus niste jante oem care vin pe aceasta din fabrica . Mentionez ca a mea a venit cu jante pe 17’ . 

Link către comentariu

A venit cu jantele soho 17”  pe care le am schimbat cu unele monterey noi inca din prima zi :)

15F5D918-B8ED-4ECE-9CB9-53341DF4A516.jpeg

Link către comentariu
  • 9 months later...

Foarte misto configurată masina si pachetul r line face toți banii ?? multi km fără probleme ! Si consumul este foarte bun! Cutia ar trebui sa isi schimbe notabil raspunsul in sport.

Modificat de 4ddy23
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!