Jump to content

Intalnire Seat


DaniS
 Share

Postare recomandată

adrian mogos
A fost super ok intalnirea. Dovada ca m-am si inscris pe forum si cu ocazia asta va salut pe toti !

bine ai venit.. :) ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    62

  • Matrixu

    28

  • FiReBuRn

    24

  • leone82

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Haideti sa mai facem o intalnire. Mor de necaz ca n-am venit.

Joi seara veniti la Polivalenta???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vin la polivalenta, ne vedem acolo. Am vazut ca data trecuta nu prea ai putut sta, de data asta daca stai mai mult, mai discutam si de intalnire. Sper sa apar si cu o supriza la masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As veni si eu joi seara. Da parca mai bine la Casa Poporului

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai am vazut ca plecati la terasa si n-am vrut sa deranjam, sa ne bagam in seama.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai bagati-va in seama, ca nu musca nimeni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai bagati-va in seama, ca nu musca nimeni.

nu-l credeti ca va vrea rau!!!! va mushca!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Haha. Hai ca vedem noi joi :icon_cheesygrin: Cine mai vine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam care ar fi ora joi? Ca sa stiu si eu sa imi fac programul sa vad daca pot veni

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intalnirea de joi e de la ora 19.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde anume? Sus in parcare la Polivalenta? Jos la restaurant unde am stat sambata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sus in parcare, cum urci panta imediat in dreapta. Nu poti sa ne ratezi, sunt multe masini vag.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca ati inteles gresit. Joia, nu e intalnire doar pt seat. Cristi facea referire la intalnirea de aici: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=7584

Pentru asta nu se face lista.

Oricum, sunteti cu totii bineveniti! Cu seat, skoda, audi, wv.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai din cate vad eu intalnirea lor are loc la Casa Poporului. A noastra la Polivalenta. Sau gresesc pe undeva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, nu are loc la casa poporului, intalnirile saptamanale se tin la polivalenta, si cea de joi si cea de duminica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La inceputuri, intalnirile saptamanale joia aveau loc la casa poporului. Link-ul dat de mine te duce la prima pagina a topicului de intalniri saptamanale joia (in perioada 2005). Intre timp locatia a fost schimbata. Asa cum spune si CristiN, acum intalnirile se tin la polivalenta. De fapt, daca te uiti si in titlul topicului respectiv, o sa vezi ca scrie Polivalenta. Doar in posturile vechi mai gasesti referiri la Casa Poporului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La inceputuri, intalnirile saptamanale joia aveau loc la casa poporului. Link-ul dat de mine te duce la prima pagina a topicului de intalniri saptamanale joia (in perioada 2005). Intre timp locatia a fost schimbata. Asa cum spune si CristiN, acum intalnirile se tin la polivalenta. De fapt, daca te uiti si in titlul topicului respectiv, o sa vezi ca scrie Polivalenta. Doar in posturile vechi mai gasesti referiri la Casa Poporului.

sa facem tot la polivalenta dar in alta parte a parcarii...destul loc...si mai facem o vizita si la VW

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu exista intalnire saptamanala seat, exista intalniri saptamanale vwforum, unde se strang toate marcile. Nu cred ca e o idee buna sa facem intalnire seat, separat de ceilalti, de obicei eu sunt singurul cu seat de acolo. Haideti sa ramana asa, joi si duminica intalnirile saptamanale vwforum, iar noi sa avem o intalnire doar a noastra la 2-3 luni.

Intre timp, cine vrea poate veni la cele doua intalniri saptamanale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt de acord cu Cristi ..sau am putea sa facem si o intalnirea Seat saptamanala ..sau lunara ..dar in alta zi fata de intalnirile vwforum :)

Modificat de FiReBuRn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta am si zis, s-o facem o data la 2-3 luni... fara legatura cu cele saptamanale vwforum. Eu am o gramada de cunoscuti de pe forum, pe care chiar prin intalnirile saptamanale i-am cunoscut, si cu care chiar imi face placere sa petrec o ora doua pe saptamana. N-as vrea sa renunt la asta, mai ales ca nu stiu cati sunteti dispusi sa veniti in fiecare saptamana la intalnire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Saptamanal nu pot veni,dar cand e urmatoarea mai mare vin numaidecat :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai nu trebuie sa vii saptamanal. Vino o data sa vezi cum e si sigur o sa-ti placa. Prima oara cand am ajuns la Polivalenta nu stiam pe nimeni si ne-am simtit cam stingheri, dar asta seara a fost foarte misto. Super distractiva intalnirea, poat pune cristin niste poze "sa va radeti" si voi putin. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai nu trebuie sa vii saptamanal. Vino o data sa vezi cum e si sigur o sa-ti placa. Prima oara cand am ajuns la Polivalenta nu stiam pe nimeni si ne-am simtit cam stingheri, dar asta seara a fost foarte misto. Super distractiva intalnirea, poat pune cristin niste poze "sa va radeti" si voi putin. :rolleyes:

am mai fost si pe 30 iun,deci stiu cum e.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!