Jump to content

Intalnire Seat


DaniS
 Share

Postare recomandată

pe cand urmatoare intalnire Seat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    62

  • Matrixu

    28

  • FiReBuRn

    24

  • leone82

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stim ..Mai asteptam..mai ne gandim la locatie ..si la data ! Se va anunta aici cand va fii ceva concret !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ce se mai aude de o intalnire? Facem vreuna pe 15 august? sau poate pe 30?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe 15 e prea devreme..d-abia ce vine lumea de la intalnirea de Vara..probabil prin Septembrie..vedem

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil va fi prin septembrie, asa cum a zis si Fireburn. Oricum, locatia va fi sigur Casa Poporului, e pe departe cel mai bun loc de intalnire pentru atat de multe masini, pot confirma cei care vin aproape in fiecare seara acolo, la intalnirile nocturne.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

apropos de intalnire...merge cineva la mare weekendu asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu..o sa fim la Durau majoritatea !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ups...sa nu zici ca w asta e marea intalnire de vara...

anyway...daca e cineva care nu se duce la durau si merge la mare atunci sa ridice 2 deshte :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

As vrea sa stiu si eu cand e urmatoarea intalnire, pt ca dealerul meu de la care am luat masina, in ziua cand am ridicat-o, era foarte ocupat, adica mai erau cam 3 familii care venisera sa isi ridice masinile, si nu prea mi-a explicat mai nimic la ea. Mi-a zis sa nu o trec de 3000 RPM pana la 1000 KM, mi-a arata porbagaju :D, unde e busonu de benzina(dar nu mi-a aratat si cum se deschide/inchide, de m-am chinuit la benzinarie 5 minute sa ii dau de cap :)) si nu mi-a dat nici cartea de instructiuni ca nu mai avea pe stoc :blink:. Sa nu va mai zic ca pana am descoperit eu cum se aprind farurile de ceata.... am zis la un moment data ca sunt defecte... :))).

In fine, va rog sa ma anuntati si pe mine cand este urmatoarea intalnire, ca sa mai aflu si eu cateva " secret" in legatura cu masina asta :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmareste topicul asta si o sa aflii..inca nu s-a discutat amanuntit despre asta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai ar cam fi cazu sa se discute, nu credeti?!?! :icon_thumright: ca acu vine frigu peste noi...

Modificat de laoo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok. o sa facem o noua intalnire, intr-o sambata, sa vedem cand. Pana atunci, o sa ma gandesc si la o locatie, in afara de Casa Poporului nu-mi vine nimic acum. Am eu ceva in minte, dar nu stiu daca va place voua. Astept propuneri de locatie si perioada.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca prindem o zi frumoasa, cum am inteles ca e posibil sa fie spre jumatea lui septembrie, nu ar merge la o padure? Undeva unde sa ne putem "insira" cu totii si sa fie si vreo "carciuma" unde sa stam si la un suc. zic si eu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam complicat sa bagi intr-o padure 30-40 seat-uri... :D

Vin eu cu 2 propuneri, una mai ciudata ca alta:D

O locatie ar putea fi pe Bd. Aviatorilor, langa Herastrau.

Nu stiu exact cum ii zice acelei zone. O problema ar fi ca e destul de circulata zona.

Un spatiu mare de desfasurare ar mai putea fi o parcare de pe A2. Ar iesi frumos o coloana in directia aia, si apoi coloana la intoarcere. :P

Problema ar fi ca acolo trebuie sa vii cu sucul de-acasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi frumos...pana nu se strica vremea de tot sa iesit la iarba verde :D

Gratare..mici..bere f alcool (sau nu) :)

Mogosoaia, snagov ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca Mogosoaia e mai indicat. La Snagov o sa mergem la complexul ala de pe lac si o sa ascult manele pana o sa vars pe jos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vot mogosoaia :)

Data: 15 sept

Modificat de alexdias
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parerea mea e ca ar trebui un timp mai mare pentru a ne aduna.

Propun urmatoarea saptamana. Macar sa fie 3 saptamani in care sa ne adunam si sa ne decidem unde mergem

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Propun urmatoarea saptamana. Macar sa fie 3 saptamani in care sa ne adunam si sa ne decidem unde mergem

Sper sa nu lucrez :)

Atunci ramane pe 22 Sept ?

Sper sa fie vremea frumoasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parerea mea e ca ar trebui un timp mai mare pentru a ne aduna.

Propun urmatoarea saptamana. Macar sa fie 3 saptamani in care sa ne adunam si sa ne decidem unde mergem

total de acord cu Simi...tre sa lasam ceva timp ca sa ajunga stirea la cat mai multi oameni, tinand cont ca inca nu s-a terminat perioada concediilor...

Mogosoaia suna bine, desi n-am nici cea mai vaga idee despre cum arata zona :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Mogosoaia ar fi excelent dar va propun si platoul din fata Pavilionului Romexpo.

Loc imens ,nu mai sa nu fie vreun targ in perioada in care ne intalnim noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi ideal sa..iesim din bucuresti !

Nu v-ati saturat de intalniri in bucuresti?

Mai iesim si noi din praf-ul asta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mogosoaia suna tare. intrebarea mea este: avem loc de multe masini (in speranta ca vor fi mai multi ca in iunie)? eu am fost acolo de vreo 2-3 ori insa eram foarte mic si nu mai tin minte exact ce si cum. dar, fiind vorba de un spatiu verde si nu prafuit, mogosoaia are votul meu :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

..sau facem un poll cu locatia propusa de fiecare .. eventual si cu data :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!